Uşak Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Uşak Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Uşak Mantar Çadırı

Uşak Mantar Çadırı

            Yeni bir iş kolu arayan girişimcilerin birçoğu bugün istiridye mantarı üretimini tercih etmektedir. Kolay üretilmesi, düşük altyapı ve yatırım maliyeti gerektirmesi tercih edilmesinin asıl nedenin oluşturmaktadır. Mantar üretimi için gerekli olan hava, nem ve ısı koşullarının en iyi sağlandığı ortamlarda ticari çadırlardır. Firmamız uzun yıllar Ankara Ostim’deki atölyelerinde Türkiye’nin her iline çadır üretimi yapmaktadır. Eskişehir, Kütahya ve uşak mantar çadırı taleplerinde yoğunluk yaşanmakta ve diğer bölgelerimizde de talepler artmaktadır. Özellikle son yıllarda revaçta olan istiridye mantarı çadırı üretiminde büyük ilerleme kaydetmekteyiz.
 
Mevsimsel Sorunları Ortadan Kaldırır

            Hava koşullarının önemli olduğu istiridye mantarı üretiminde, her bölgede üretim yapmayı kolay hale getiriyoruz. Çadırlarımız mevsimsel şartlardan etkilenmez; aşırı güneş ışığını engeller, esneme yapmak, rüzgara karşı dayanıklıdır.  Havalandırma için gerekli pençelere ve iç ekipmana sahiptir. Her mevsim üretim yapma imkanı sağlar. İç mekanın havalanması ve mantar için gerekli ısı ve nemin sağlanmasına yardımcı olur. Mantar çadırlarında küçük değişiklikler yaparak farklı ürünler üretmenizi sağlar. Mantar çadırlarının yanında, büyükbaş hayvancılık, kümes hayvancılığı gibi alanlara özel çadır imalatlarımız bulunmaktadır. Diğer çadır üretimlerimiz ile ilgili teknik detaylar için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
Kaliteli ve Bol Ürün Almak İçin En İyi Ortamı Sağlar

            İstiridye mantarı gerekli ortamın sağlanması durumunda üreticisine yüksek kalitede ürün vererek, büyük kazançlar sağlayabilen bir ürün çeşididir. Yapılan yatırımları kısa sürede amorti ederek yatırımcısına doğrudan kar sağlayabilmektedir. Temiz ve hijyenik bir iç mekan sağlayarak, ürünlerin daha kaliteli olmasını sağlamaktadır.  
 
Teknik Altyapı ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

            Türkiye’nin en güvenilir ticari çadır üreticisi olan firmamız, kaliteli üretim yapmak isteyen tüm üreticilerin yanında hizmet vermektedir. Bütün çadırlarımız ISO, CE ve TSE standartlarına uygun olarak imal edilmekte olup, sertifikaları ürünlerdir. Sadece çadır satın almanız gerekmez, üretim için gerekli altyapının kurulması konusunda da bizimle işbirliği yapabilirsiniz. Bugün devlet teşvikleri ile girişimciler desteklenmektedir. Bu desteklerin nasıl alınacağı ve kullanılacağı konusunda danışmanlık yapıyoruz. Her üreticinin en az maliyet ve yatırımlar iş kurmasına ve büyüyerek gelişmesine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu hizmetlerimiz ile gelişen ve büyüyen mantar üreticiliği sektörüne firmamızın katkı sağlaması, güvenilir ve büyük bir firma olmanın gerekliliğidir.
 

07 Kasım 2020
Uşak Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN