Van Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Van Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Van Hayvan Çadırı

Van Hayvan Çadırı

            Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ile ilgilenen üreticilerin en büyük sorunu kapalı hayvan barınaklarına sahip olmaktır. Çünkü hayvan barınağı inşa etmek ve altyapısını hazırlamak büyük yatırımlar gerektiren işlerdendir. Uygun bir yerin satın alınması veya kiralanması ile başlayan maliyetler, barınak inşaatı ile devam eden ve uzun süren bir zaman dilimini kapsamaktadır. Birçok yerde tuğla ve biriketlerden derme çatma barınaklar inşa edilse de, bu gibi yerlerden beklenen verim alınamamaktadır.
 
Barınak Maliyetlerini En Aza İndiren Ticari Çadır Üretiyoruz

            Üreticilerin maliyetlerini en düşük seviyede tutarak doğrudan büyükbaş hayvan besiciliği yapmalarına olanak sağlayan ticari çadır üretimi yapan firmayız. Firmamız Ankara-Ostim atölyelerinde imalatlarını gerçekleştirmekte ve ülkenin her bölgesine çadırlarını ulaştırmaktadır. Hızlı imalatı ve kolay montajı sayesinde barınak inşa sürecini hızlandırmaktadır. Aynı zamanda sağlam yapısı ile her türlü hava koşullarına dayanır. Kurulumun tamamlanması ile birlikte hayvanlar çadıra alınarak üretime başlanabilir. Hiçbir ek maliyet ve masraf gerektirmeden ticari çadırlarımız personelimiz tarafından yerinde monte edilmektedir. Soğuk havaların hakim sürdüğü Doğu Anadolu Bölgemizde van hayvan çadırı ürünlerimiz en yüksek kalite ve verimi sunmaktadır. 
 
Mevzuattan Kaynaklanan Gerekliliklerin Yerine Getirilmesi

            Mevcut tesisi kurmadan önce bakanlık ve belediye gibi resmi birimlerden izin almak ve bir dizi prosedürü yerine getirmek gerekmektedir. Bununla birlikte üreticiler için devlet tarafından verilen KOSGEB kredileri ve devlet teşviklerinden yararlanmak da, üreticiler için yatırım maliyetlerini en aza indiren fırsatlardır. Büyükbaş hayvan besiciliği yapacak olan girişimciler ve üreticiler için tüm bur süreçlerin nasıl işleyeceği ve takip edileceğine konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sadece çadır imalatı ile değil, müşterilerimizin desteklerden yararlanmaları için de çalışmaktayız.  
 
Hızlı Montaj ve Hemen Üretim

            İmalatı tamamlanarak nakledilen ticari çadırımız daha önceden altyapısı hazırlanan alana hızlı bir şekilde kurulur. Kurulum tamamen firmamız elemanları tarafından gerçekleştirilir. Çadırın projesine uygun bir şekilde monte edilebilmesi önemlidir. Havalandırma pencerelerinin ve bacalarının doğru yerlerde bulunması ve daha önce belirlenen hava koşullarına uygun yönde olması sağlanır. Montaj sonrası üreticiler hayvanlarını hemen çadır barınaklarına alabilir ve besiciliğe başlayabilirler. Teslim edilen çadırımızla ilgili her türlü sorun ve taleple ilgili olarak müşterilerimizle iletişimimizi koparmıyoruz. Her zaman teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimiz devam edecektir.
 

22 Kasım 2020
Van Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
33 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN