Mersin Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Mersin Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Mersin Mantar Çadırı

Mersin Mantar Çadırı

            İnsanlar için çok faydalı olan ve suyu göze şifa olan mantarlar, organik ürün yetiştiriciliğinin en popüler seçeneği haline geldi. Bunun nedeni üç defa hasadının olması ve hızlı gelişmesidir. Kısa zamanda gelişen ve verim olarak oldukça iyi sonuçlar veren istiridye mantarı, bu kategoride tercih edilmektedir. Firmamız, bu kategoride sıfırdan işe başlayacaklar için tesis kurmaktadır. Bu tesisler inşaat veya prefabrik seçeneklere göre ekonomiktir. Sağlamlık olarak inşaat seçeneklerini aratmamaktadır. Deprem gibi olumsuz durumlarda çadırlarda zarar en azdır. Bunun nedeni metal iskelet ve çadırdan oluşan hafif tasarım özellikleridir. Mersin mantar çadırı kurulumu işlemleri için kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bu konuda bizi arayın, sizin için en iyi çözüm seçeneklerini hazırlayalım. 

Mantarcılığa Bizimle Başlayın

            Bu yeni nesil organik bitki, günümüzün en önemli seçenekleri arasında yer almaktadır. Bunun için gerekli olan çadır sistemi, iç tasarım için gerekli raflar, klimalar, komposto seçenekleri ve resmi işlemler firmamız tarafından tasarlanmaktadır. A’dan Z’ye istiridye mantar tesisi kurulumunda profesyonel elemanlarımız, etkili çözüm üretmektedir. Bu kategoride hızlı, etkili ve pratik çözüm seçenekleriyle tanışabilirsiniz. Sağlam atılan ilk adım, ekonomi dünyasında ilerlemenin ilk önemli adımıdır. Bunun için yıllarca yüksek verim elde edebileceğiniz mantar yetiştirme seçeneklerini kapınıza getiriyoruz. 

Resmi İşlemler ve Destek Konusunda Bilgi Alabilirsiniz

            Yüz metre kare arsanız varsa, bu tesis için yeterlidir. Bu alana kuracağımız tesiste, raf sistemi daha fazla verim almanızı sağlayacaktır. Firmamız çadır için gerekli bütün malzemeleri adresinize getirip yerinde kurulum işlemi gerçekleştirmektedir. Kurulum, inşaat sektörü gibi aylarca sürmüyor. Kısa zamanda kurulum işlemini bitirip teslim ediyoruz. Hemen mantar yetiştirme işine başlayabilirsiniz. Güncel, etkili ve pratik çözüm seçenekleri sunan firmamız, bu yeni sektörde başarılı olmanızı sağlamak için gerekli bütün işlemleri gerçekleştirecektir. Güvenilir ve garantili çadır işlemlerimiz, resmi prosedüre uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu tasarım işlemleri için gerekli bütün ihtiyaçlar ve gerekli işçilik seçenekleri, firmamız tarafından karşılanmaktadır. Mantara özel ortamın oluşturulması, bu bitkinin yetişme sıcaklığının ortama göre değerlendirilmesi, profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Hizmet kalitesini güncelleyen elemanlarımızla, istediğiniz modern mantar tesisine kavuşabilirsiniz. 
 

07 Kasım 2020
Mersin Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN