Van Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Van Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Van Mantar Çadırı

Van Mantar Çadırı

            Açık tarla sebze üreticileri ile sera ve çadır sebze üreticilerinin yanında, son yıllarda ürün verimi yüksek olan istiridye mantarı üretimi de artmaktadır. Daha fazla verim ve kalite elde ettiklerini belirten üreticiler, bunu iyi koşullarda üretim yapmaya ve sağlıklı ortama bağlamaktadır. Mantarların besleyici özelliği ile sürekli bir pazar oluşturması sayesinde üreticiler büyük kazançlar sağlamaktadır. Mantarlar büyürken belirli ısı ve nem koşullarının sağlanması gerekir. Bu kapsamda üreticilerin birçoğu eski ahırlarda veya derme çatma yerlerde üretim yapmaya çalışsalar da, yeterince verim alamamaktadır.
 
Sektörel İhtiyaçlara Doğru Çözümler

            Firma olarak sektörün beklentilerini ve ihtiyaçlarını tam olarak analiz ederek, üreticilerin ihtiyaç duyduğu mantar üretim çadırlarını imal etmekteyiz. Diğer çadırlardan farklı olarak mantar çadırları daha geniş boyutlarda olmakla beraber uzun bir alanı kapsamaktadır. Gerektiğinden mantarların toplanması veya bakımlarının rahat yapılabilmesi için bu geniş alana üreticilerin ihtiyacı bulunmaktadır.
 
Mantar Çadırlarının Diğer Çadırlardan Farkı

            Diğer büyükbaş hayvancılık çadırları ile kümes hayvanı çadırlarından farklı olarak mantar çadırları daha az malzeme ve ekipman gerektirmektedir. Sadece ortam neminin sağlanması ve havalandırma için bir alanın ayrılması yeterlidir. İç mekanın havalanması ve nem kaybının önlenmesi için çadırın büyüklüğüne göre yeterli havalandırma kapaklarını projelendirme sırasında eklemekteyiz.
 
Anahtar Teslimi Çadır Üretimi

            Çadırlarımızı, mantar üreticilerine anahtar teslimi olarak hazırlıyoruz. Montajın tamamlanmasından sonra hemen mantar ekimlerini yaparak üretime geçilebilir. Çadır imalatından önce üreticilerin gösterdikleri alanlar teknik personelimiz tarafından ön incelemeye tabi tutulur. Üretim yapılacak alanın büyüklüğü, zeminin durumu, hava koşulları, enerji ve su kaynakları tespit edilir.  Projelendirme çalışması sonucu elde edilen veriler Ankara Ostim’deki merkezimizde incelenerek analiz edilir. Bu ön çalışmanın sonucunda imal edilecek çadırın özellikleri ve ebatları  oluşturulur. Daha sonra atölyelerimizde çadır imalatına başlanır.  Soğuk hava koşullarının yaşandığı Erzurum, Ağrı, van mantar çadırı konusunda hizmet verdiğimiz doğu illerimizin başında gelmektedir. Çadırlarımız sıcak ve soğuk havalara dirençli yalıtıma sahiptir.
 
Diğer Malzeme ve Ekipmanların Temini

            Çadırın imalatında ve montajında kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar atölyelerimizde kendi ürettiğimiz ürünlerimizdir. Gerektiğinde yedek parçalarına ulaşmak mümkündür. Türkiye’nin her iline ve ilçesine doğrudan çadır imalatı yapmaktayız. Üretilen çadırlarımızı kendi araçlarımızda getirerek, tecrübeli teknik personelimizce kurmaktayız.  Mantar üretiminde gerekli diğer malzemeler için üreticileri ve firmaları buluşturarak, doğru yerden güvenli alışveriş yapmalarına hizmet ediyoruz.
 
 

07 Kasım 2020
Van Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
14 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN