Zonguldak Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Zonguldak Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Zonguldak Mantar Çadırı

Zonguldak Mantar Çadırı

            İstiridye mantarı üretimi yapmak isteyen, ancak üretim alanını kurmakta zorlanan girişimciler için ticari çadır üretimimizle hizmet veriyoruz. Kaliteli bir üretim yaparak ürünlerin pazarlanmasını sağlamak için öncelikle altyapının iyi kurulması önem kazanmaktadır. Mantar üretmek için yola çıkan üreticiler veya girişimciler düşük maliyetli üretim alanlarına ve ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Üretmiş olduğumuz ticari çadırlarımız kaliteli ve düşük maliyetlidir. Ticari üretim çadırı ihtiyacı olan tüm üreticilere Ankara Ostim’deki imalathanemizde çadır üretimi yapmaktayız. Çadırlarımızı Türkiye’nin her köşesine götürerek montajını yapıyoruz. Teknik personelimiz Karadeniz Bölgesinde Samsun, Rize, Giresun, zonguldak mantar çadırı altyapısının kurulması ve montajı konusunda tecrübeli çalışanlarımızdan oluşmaktadır.
 
Mantar Üretimi Hakkında Danışmanlık Hizmetlerimiz

            İstiridye mantarı ürütmek isteyen, ancak kuruluş, işletme ve pazarlama aşamaları hakkında fikir sahibi olmayan girişimciler için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Girişimciler daha çok altyapı ve kuruluş giderlerini karşılayarak doğrudan üretime ve pazarlamaya geçmek isterler. Bu aşamalara ulaşabilmek için gerekli olan üretim süreci hakkında çok fazla fikir sahibi değillerdir. Bu konudaki boşluğu da firma olarak biz tamamlıyoruz. İstiridye mantarının özellikleri, yetişme ortamları ve süreçleri, bakımları ve hastalıklarla mücadelesi konusunda destek ve danışmanlık hizmetimiz bulunmaktadır.
 
Çadır İmalatı ve Montajı

            Üretim yapmayı düşündüğünüz alanla ilgili ön fizibilite çalışmalarını yapan teknik ekibimiz, üretim miktarına bağlı olarak imal edilecek çadır büyüklüğünü de belirlemektedir. Ankara’daki imalathanemizde üretilen çadırınız Türkiye’nin hangi ilinde veya ilçesinde olursa olsun, firmamız personelince yerinde monte edilecektir. Montajında kullanılan metal akşamların hepsi çelik ürünlerden oluşmaktadır. Çadırlar aşırı sıcaklara ve soğuklara dayanıklıdır. Kışın soğuğu içeri geçirmeyen yalıtıma sahiptir.
 
Üretim İçin Gerekli Olan Malzeme ve Ekipmanlar

            Çadır kurulumunda sonra üreticilerin ihtiyacı olan gerekli tüm malzeme ve ekipmanların temini konusunda da danışmanlık ve aracılık hizmeti veriyoruz. Sağlıklı ve kaliteli bir üretim için gerekli olan makine ve teçhizat üreticileri ile mantar üreticilerini bir araya getirerek hızlı bir şekilde üretime geçmelerine yardımcı olmaktayız.
 
Diğer Çadır İmalatlarımız

            Firmamız mantar çadırı üretimi yanında, kümes büyükbaş hayvan besiciliği yapan üreticiler içinde çadır üretimi yapmaktadır. Ticari çadır konusunda CE, TSE ve ISO kalite standartlarına uygun üretimler yaparak farklı tarımsal alanlarda da hizmet vermekteyiz..
 

07 Kasım 2020
Zonguldak Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
23 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN