Ağrı Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ağrı Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ağrı Solucan Çadırı

Ağrı Solucan Çadırı

            Türkiye genelinde çadır kurulum hizmeti veren kuruluşumuz, solucanlara özel çadır kurulum hizmeti sunmaktadır. Ambar, ahır, mantar çadırı ve garaj gibi kategorilerde çadır sistemi en çok tercih edilen seçenekler haline geldi. Bunlara solucan çadırını da ekleyebiliriz. Masrafsız olan ve üreticisini kısa zamanda ihya eden solucan gübresi, çadır sisteminde üretilmektedir. İnşaat sektörünün kurduğu tesislerin astronomik fiyatlarla kurulması, çadır sistemine olan rağbeti artırdı. Bu çadırları, basit pazar veya kamp çadırları ile karıştırmayın. Rüzgar, fırtına, kar yağışı ve yağmur gibi etkenlere dayanıklı özelliklere sahiptir. Metal iskelet zemine monte edilmektedir. Bu iskeletin üzeri çadırla kaplanmaktadır. Bu çadırlar, ısı izolasyon özelliğine sahiptir. Nem ve ısı izolasyon özelliğine sahip olan bu çadırlar, dört mevsim kullanılabilmektedir. Ağrı solucan çadırı işlemleriyle, bu sektöre iyi bir giriş yapabilirsiniz. 

Sağlam Yapısal Özellikler Bir Arada

            Çadır denildiği zaman bir kaç ip ve metal parçası akla gelebilir. Firmamızın tesis çadırlarında metal kısımlar özeldir ve zemine monte edilmiştir. Çatı kısmı bulunmaktadır. Çatı kısmı suyu aşağı direkt olarak indirmektedir. Sağlam, kullanışlı ve uzun ömürlü olan bu çadırlarda, aradığınız kaliteli özellikler bir arada bulunmaktadır. Tasarım işlemlerinde arsanın yapısına göre hareket edilmektedir. Küçük bir çadırla işe başlamak isteyenler için, bütçenize uygun çadır tasarımı uygulanmaktadır. Bu işe büyük başlayanlar için arsanın yapısına uygun en iyi çadır sistemini kuruyoruz.

Çadırın Kullanımında Pratik Çözüm 

            Yalıtım özelliğine sahip olan bu çadırlar, iş amaçlı ticari çadırlardır. Rüzgar, fırtına ve diğer olumsuz hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Malzeme üretiminin yanı sıra kurulum işlemini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Firmamızın bu konu sertifikası bulunmaktadır. Sertifikalı çalışan firmamız, bu konuda gerekli olan bütün işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Resmi olarak bu işe başlayıp sektöre hızlı girmek isteyenler için çözüm yöntemleri sunuyoruz. İşe banyodaki küvetle başlayanlar kısa zamanda bırakmaktadır. Solucan gübresi üretiminde yüksek verim elde etmenizi sağlayacak profesyonel çadırlar, iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır. Solucanların kasaları, mamaları, yetiştirme şartları, gübrenin elde edilmesi ve satışı gibi bütün konularda bizden yardım alabilirsiniz. 

 

17 Kasım 2020
Ağrı Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
20 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN