Yalova Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Yalova Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Yalova Hayvan Çadırı

Yalova Hayvan Çadırı

            Eskiden beri hayvancılık Türkiye iklim şartlarına en uygun sektördür. Fakat her şey gibi bu alandaki imkânlar ve ihtiyaçlar da değişmiştir. Günümüz şartlarında artık iklim koşulları hayvancılık önünde bir engel oluşturamıyor. Bunun en büyük nedeni iklim şartlarına göre üretilen hayvan çadırları olmuştur. Avrupa ülkeleri ve Amerika genelinde bu tür çadırlar büyük ilgi ve talep görmektedir. Ülkemizde ise bu alanda öncü olan Ekin Çadır olarak biz dünyanın en ileri üretim tekniklerini kullanıyoruz. Üretim ve montajı tamamen kullanıcıların talebine göre yapıyoruz. Gelişmiş devletlerde yaygın olarak kullanılan bu tür çadırlar fabrikalarımızda en ileri teknolojiyle üretilmektedir.

            Ekin Çadır adıyla sahip olduğumuz sorumluluğu yerine getirdik ve çağın gelişmelerine ayak uydurmaya çalışan Türkiye besi sektörüne; güçlü, uygun maliyetli ve kaliteli çadırlarımızla destek olduk. Besicilikte başarının sağlanması için sağlanması gereken bazı şartlar vardır. Bu şartların ilki uygun besicilik barınaklarının kurulması gelmektedir. Besicilik yapılan alanları günün imkânlarına göre uyarlamak için Ekin Çadır teknolojisini kullanıyoruz. Kuruluş amacımıza uygun olarak bünyemizde alanında uzman çalışanlara yer veriyoruz. Besiciliğe en elverişli illerimizden biri olan Yalova hayvan çadırı kullanımı için de en ideal yerlerden biridir. Yalova ilinin tüm hayvan çadırı ihtiyacını karşılama kapasitesine sahip firmamızla Yalovalı besicilerin taleplerini rahatlıkla yerine getirebiliriz.

Yalova Hayvan Besiciliğinde En Akıllı Tercih: Ek Çadır

            Üretimlerimizi tamamen sizin verdiğiniz bilgiler üzerine üretmekteyiz. Nasıl bir çadıra sahip olmak istiyorsanız öyle bir çadır üretiriz. Fabrikamız, uzun ömürlülüğü ve kolay kullanılabilirliği her daim öncelikli tutar. Talebinize göre tasarlar ve memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Kullanıcı memnuniyetini oluşturabilmek için imalatta sizin taleplerinize önem veririz.
 
            Her çeşit kapalı ortam yetiştiriciliğine yönelik çadır taleplerinize cevap veren firmamız üretimdeki kabiliyeti sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun çadırları üretti. Her kentin iklimine uygun biçimde imalat yapıyoruz ve sizden gelen istekler doğrultusunda da çadır üretebiliyoruz.
 
Yalovalı Besicilere Ekin Çadır Kazandırır

            Yalova ilinde yeni bir hayvan barınağı inşa etme, hayvan çadırı tercihine göre çok daha fazla maliyet oluşturacak ve zaman kaybı da yaşatacaktır. Ayrıca bir hayvan çadırının sağladığı imkânları eski bir ağılda sağlayamazsınız. İşte bu yüzden daha başlamadan kar etmek için Ekin Çadır’ı tercih edin.
 

12 Kasım 2020
Yalova Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
28 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN