Hakkâri Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Hakkâri Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Hakkâri Mantar Çadırı

Hakkâri Mantar Çadırı

            Kırsal alanlarda üretilen ürünlerin ilkel yöntemlerle gerçekleştiriliyor olması beraberinde geçim sıkıntılarını ve köyden kente göçü tetiklemiş durumdadır. Köyden kentlere göçün artması ile ülkemizin tarımsal üretim potansiyeli düşmüştür. Ancak günümüz Türkiye’sinde devlet kendi ekonomisi için özellikle kırsal alandaki üretimin ne kadar önemli olduğunun bilincine varmıştır. Ulu önder Atatürk’ün söylemiş olduğu ”Köylü milletin efendisidir” sözü de bu durumu en iyi şekilde ifade etmektedir.

Devlet Desteği

           Medyaya yansıyan birçok haber başlığında da ”Devlet desteğiyle mantar üretiyor, parasını kazanıyor.”, ”Memurluğu bırakıp mantar yetiştiriyor.”, ”Müdürlüğü bıraktı, şimdi solucan gübresi yetiştiriyor.” vb. ifadeleri görmek mümkündür. Özellikle işsizliğin yaygın olduğu ülkemizde tarımsal üretimi artırmak ve gençleri işsizlik kıskacından kurtarmak isteyen devletimiz birçok alanda destekler sağlamaktadır. Şuan ki devlet politikamız da tam anlamıyla bu yöndedir.

İstiridye Mantarı

            İstiridye mantarı olarak bilinen mantar türü de halk tarafından rağbet gören önemli bir zirai üründür. Bu sebeple de çeşitli bölgelerde birçok kimse tarafından üretimi devlet destekli olarak gerçekleştirilmektedir. Tamamıyla devlet desteği ve denetimi altında profesyonel usullerle üretim gerçekleştirilmektedir. İstiridye mantarı üretimi için öncelikli iş iyi ve kaliteli bir çadıra sahip olmak gerekmektedir. Bu yönde çeşitli çalışmalar yürüten firmamız oldukça kaliteli çadırlar üretmekte ve siz değerli girişimcilerimize hizmet etmekten onur duymaktadır. 

            Bu kapsamda üretilen çadırlarımızın üretimi istenilen ölçülere göre gerçekleştirilmektedir. Üretimin ardından kurulum dahil olmak üzere sonraki zamanlarda da tüm ekipmanımız ile hizmet vermekteyiz. İhtiyaca ve isteğe bağlı olarak kompost temini de gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz tamamıyla uygun fiyat ve satış garantisi ile sunulmaktadır. Ürünlerimizin tamamı A kalite olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz arasında yer almakta olan hakkâri mantar çadırı da oldukça kaliteli ve müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.
 
             Ürün kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiren firmamız sonraki zaman dilimleri içerisinde de her türlü ücretsiz danışmanlık faaliyetleri ile kullanıcılarına benzersiz bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Ürünlerimiz devlet kurumlarından gerekli izinlere sahip olup alanında ilgili tüm sertifikalara sahiptir. Ayrıca firmamız bu alanda herhangi bir araştırma yapmamış; ancak bu alanda kendini geliştirerek üretim gerçekleştirmek ve devlet desteğinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımıza da bu anlamda gerekli olan bütün desteği sağlamakta ve onları gerekli şekillerde yönlendirmektedir. 

      

07 Kasım 2020
Hakkâri Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
20 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN