Ankara Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ankara Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ankara Solucan Çadırı

Ankara Solucan Çadırı

            Pratik tesis seçenekleri içerisinde yer alan çadırlı sistemler, normal binalar gibi sağlam ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Birçok kategoride tercih edilen ve solucan gübresi kullanımı kategorisinde de etkili özelliklere sahip çadır tesisler, firmamızın hizmet kategorisini teşkil etmektedir. Solucan gübresi üretmeye karar verdiyseniz, bizimle irtibata geçmeden işe başlamayın. Çadır kurulumu, çadırın çekilmesi, iç tasarım malzemelerinin tedarik edilmesi ve solucan gübresinin üretimi gibi kategorilerde güncel çözümler sunuyoruz. Ticari amaçlı üretilen bu çadırlar, sağlam montaj özelliğine sahiptir. 

İzolasyonlu Sağlam ve Kullanışlı

            Basit çadırlardan çok farklı olan bu tasarımlarımız, kış aylarının soğuk havasından ve yaz aylarının sıcak havasından hiç etkilenmemektedir. Olumsuz hava koşullarına karşı özel üretim özelliğine sahip çadırlarımız, neme karşı da dayanıklıdır. Şiddetli kar yağışı ile biriken karlar, çadır sistemimize her hangi bir zarar vermemektedir. Bu özelliği nedeniyle bu tasarımlarımız büyük ilgi görmeye başlamıştır. Günümüzün en önemli tesis seçenekleri içerisinde yer alan bu çadırlarımız, dayanıklı metal iskelet sistemine sahiptir. Bu iskelet sistemi, zemine monte edilebilmektedir. Şiddetli rüzgarın etkisine karşı dayanıklı olması ve yağmurun olumsuz etkisini tamamen ortadan kaldırması, bu tasarımların dayanıklılığını artırmaktadır. Ankara solucan çadırı tasarımlarımız, uzun yıllar dayanabilmektedir. Türkiye genelinde çadır hizmeti sunan kuruluşumuz, bu hizmette yılların tecrübesine sahiptir. Yerinde kurulum işlemleriyle çözüm üreten şirketimiz, nakliye ve montaj işlemlerini kolay bir şekilde yapmaktadır. 

Kurulum Sorunu Yaşanmamaktadır

            Gösterdiğiniz adrese bütün malzemeleri getiren firmamız, profesyonel ekibiyle kısa zamanda çadırın kurulum işlemini bitirmektedir. Bu tasarımlarımız, basit ve geçici değildir. Kamp veya pazarda kurulan çadırlardan çok çok farklıdır. Bu özelliği nedeniyle bu çadırlarımız, birinci sınıf kullanım özelliğine sahiptir. Solucan gübresinin yetiştirilmesi, bu iş için gerekli malzemelerin tedariki ve resmi evraklar gibi konularda da bizimle istişare edebilirsiniz. Yeni bir iş için en iyi adım, bu işte uzman olan kişilerle atılabilir. Üretimi maksimuma çıkaracak olan çadırlarımız, profesyonel tasarım özelliğine sahiptir. Kullanım özelliği bakımından birinci sınıf olan çadırlarımız, soğuk ve sıcak havanın olumsuz etkisine karşı dayanıklı özelliğe sahiptir. Zemine monte edilen bu çadırlar, basit pazar çadırları gibi değildir. 
 

17 Kasım 2020
Ankara Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
20 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN