Ardahan Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ardahan Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ardahan Hayvan Çadırı

Ardahan Hayvan Çadırı

            Doğu Anadolu’nun en kuzey kısmında bulunan Ardahan, bu sebepten dolayı özellikle engebeli alanlar ile dikkat çekiyor. Bu yüzden başta keçi olmak üzere inek ya da kuzu gibi önemli besili hayvanların yetiştirilmesi konusunda avantaj sağlamaktadır. Belirli noktalarındaki düzlük alanları ile de hayvancılık konusunda fırsat sağlayan şehir, geçim kaynağını da daha çok tarım ve hayvancılıktan sağlamaktadır. Tabi hava koşulları Ardahan’ın olduğu bölgede çok sert geçtiğinden dolayı, bazı önlemlerin alınması konusunda büyük bir ciddiyet getiriyor. Özellikle farklı hayvan çadırlarının kullanılması büyük bir önem arz etmektedir. Hayvanların çok soğuk havalardan etkilenmemesi ve sıcaklardan da bunu anlaması için, özel yalıtım sistemleri kapsamındaki ardahan hayvan çadırı çeşitlerini; firma olarak sizlere profesyonel bir eğitim altından geçirerek sunmaktan gurur duyarız.
 
Ardahan için hayvan çadırları
 
            Hem Doğu Anadolu bölgesine bağlı olan hem de ülkenin kuzey kısmında bulunan Ardahan, kış ayları geldiğinde daha çok don ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu yüzden hayvan çadırların özel bir izolasyon sistemi altında hazırlanmalarının önemi çok büyüktür. Hiçbir hava koşulu ve dış etkenden etkilenmeden verimli bir şekilde hayvanların büyümesine olanak tanıyan hayvan çadırları, geniş iç hacme ve düzenli bir kuruluma sahiptir. Bu şekilde düzenli bir biçimde farklı besili hayvan türleri yetiştirilmesi sağlanabilir. Çok uygun fiyatlarla ihtiyacı bağlı olarak özelleştirilmiş hayvan çadırlarını, sizleri profesyonel bir anlayış içerisinde üretimden geçirerek sunmaktayız. Yatırımlarınızı doğru şekilde kullanılması için yürüttüğümüz çalışmalarımız dahilinde, imalattan montaj bölümüne kadar tüm çalışmaları profesyonel bir kadro ile sağlıyoruz.
 
Tam donanımlı hayvan çadırı çeşitleri
 
            Değişik boyutlarda ve farklı şekillerde üretimleri gerçekleştirilen hayvan çadırları, titiz bir işçilik ile kaliteli malzeme yapısı altında firmamız bünyesinde hazırlanmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan çadırları sizlere özelleştirilmiş şekilde sağlıyor, montaj işlemi ile birlikte anahtar teslim sunuyoruz. Özellikle çelik yapısı bütün farklı rüzgar ve sert hava koşullarına karşı güçlü bir dayanıklılık sağlamaktadır.  Garanti sertifikası bünyesinde kurulduğumuz günden bu yana üretimlerini gerçekleştirdiğimiz hayvan çadırlarını, şimdi devletin sunduğu özel teşvik ile birlikte elde ederek; yüksek bir kazanca sahip olabilirsiniz. Düşük maliyetlerle yüksek bir verim altında hayvan yetiştiriciliği için hemen bizimle irtibat kurunuz yeterlidir.

12 Kasım 2020
Ardahan Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
53 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN