Balıkesir Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Balıkesir Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Balıkesir Hayvan Çadırı

Balıkesir Hayvan Çadırı

Hayvan Yetiştiriciliği Sektörüne Giriş

                Hayvancılığa başlama birçok kişi tarafından yeni bir iş kolu olarak tercih edilmektedir. Sektör hayvanların üretilmesi, et için yetiştirme, süt üretimi ve canlı olarak satılma şeklinde pazara sahiptir. Oldukça geniş bir pazar payı bulunan sektör devlet tarafından da desteklenen bir sektördür. Bu sektörü seçen vatandaşlara hayvan başına, yem alımına, et için kestirme ve süt üretimi esnasında özel teşvikleri bulunması sebebiyle oldukça caziptir. Hayvan yetiştirme işi için hayvanların barınma ve sağlıklı olarak yaşayabilme ortamının kurulmasını ihtiyaç duyulmaktadır. Karlı bir iş fırsatı sunan hayvancılık sektöründe hayvanların korunması, uygun şartlarda yaşaması verimi oldukça artıran faktördür.

Yatırımcılara Sağlanan Destek

                Yetiştiriciliğe başlayacak kişilere yol gösteren firmamız sektörde kapsamlı bir tecrübeye sahiptir. Büyükbaş, küçükbaş ve tavukçuluk gibi farklı gereksinmelerine sahip olan yetiştiricilik işi tecrübelerden yararlanılması gerekir. Ekin çadır olarak çiftlik kuracak yatırımcılara yol gösterme, Balıkesir hayvan çadırı imalatı, montajı ve ihtiyaç duyulan ekipmanlar sağlanmaktadır. Bu faaliyet sayesinde yatırımcılar kısa sürede çiftliklerini oluşturarak dikkatini sadece hayvan yetiştiriciliğine verebilme imkânına kavuşmaktadır.

             Çadırlar her mevsim kullanılabilmekte özellikle hayvanların soğuk havalarda korunmasını sağlayarak ısınmada önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Firmamızın tecrübesi, çok sayıda uygulama yapılması, bilgi sahibi profesyonel personelden oluşması ve sürekli gelişim düşüncesi sayesinde oluşmuştur. Bu tecrübeyi danışmanlık ve üretim konusunda kullanılarak hizmet verilmektedir. Üretilen çadırlar ile yetiştiriciliğin tüm ihtiyaç duyulacak alanlara sahiptir. Yetiştiriciler tarafından ihtiyaç duyulan boy, ebat ve kapasitede çadır üretimi son derece kaliteli olarak yapılmaktadır.

Çadırların Genel Özellikleri

                Hayvan yetiştiriciliğine karar veren yatırımcı firmamız ile iletişim kurarak bu sektörün püf noktalarını öğrenebilmektedir. Yetiştirme için ihtiyaç duyulan kapasite belirtildiğinde firmamız tecrübesi ile tüm gereksinimleri ortaya çıkaracaktır. Çadır en uygun fiyat ile yüksek kaliteli malzemelerle ve profesyonel üretim mantığı ile üretime başlanır. Malzeme ve üretim ile ilgili yüksek kalite uluslararası sertifikalıdır. Üretimi tamamlanan çadır uzman personel ile istenen yere montaj yapılmaktadır. Çiftlik için gerekli olan malzemelerde sağlanarak anahtar teslimi olarak tamamlanmaktadır. Çadır teslim alındıktan sonrada Ekin çadırın desteği yatırımcıların sürekli yanında olmaktadır. Üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen hizmet anlayışımızla hareket edildiğinden tüm müşterilerimizin takdiri toplanmıştır.
 
 

12 Kasım 2020
Balıkesir Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
30 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN