Bartın Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bartın Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bartın Solucan Çadırı

Bartın Solucan Çadırı

            Günümüzde tarım alanında en önemli konu, organik üretimdir. Bu anlamda üretilen ürünlerin ve onların üretiminde faydalanılan gübrenin organik olması önem kazanmıştır. Meyve ve sebze atıklarının bazı işlemlerden sonra, solucanların sindirim sisteminden geçmesi sağlanır. Ortaya çıkan gübre, organik gübredir. Solucan gübresinin önem kazanmasıyla beraber, bu sektöre yönelen girişimci sayısı da artış göstermiştir. Bizler, sektöre yeni giren girişimcilere ilk aşamadan itibaren destek sağlamaktayız. Öncelikle, üretim için gerekli olan, çadırın imalatını yapıyoruz. İhtiyaca uygun olarak yaptığımız çadırın kurulumunu da kendimiz gerçekleştiriyoruz. Bartın’dan aldığımız sipariş için, oraya giderek bartın solucan çadırı kurulumu yapıyoruz, ayrıca tüm illere giderek kurulum yapmaktayız. 

Solucan Çadırı İmalatı Yapıyoruz

            Solucan gübresinin tüm evrelerini bildiğimiz için, bunun gereklerine uygun çadırlar imal ediyoruz. Hava koşullarına mukavemet gösterebilen çadırlar, aynı zamanda nem ve oksijen bakımından, gerekli şartları yerine getirmektedir. Yağmur veya kar yağışında, içeriye su sızmaması adına en kaliteli malzeme ile yaptığımız üretim,  aynı zamanda çadırın uzun ömürlü olmasını da sağlamaktadır. Uzun yıllar, sektörde edindiğimiz tecrübemiz, uluslararası kalite belgeleriyle ödüllendirilmiştir. Bu birikimimizi yeni paydaşlarımızın yararına kullanıyoruz.

Solucan Çadırı Kurulumu Yapıyoruz

            Solucan gübresi üretimi için gerekli tüm şartları yerine getiren çadırı imal ettikten sonra, kurulumunu da bizzat yapmaktayız. Müşterimizin istediği günde, bulunduğu kente gidiyoruz. Türkiye’nin tüm kentlerine uzman ekip arkadaşlarımızla giderek kurulumu gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra çadır içinde bulunması gereken ekipmanı da kendimiz üretiyoruz. Son olarak, çadırın izolasyon işlemini tamamladıktan sonra, çadır ve ekipmanla ilgili bilgi veriyor ve teslimatı yapıyoruz. Ancak, solucan gübresi, üretmek için, solucan gerekmektedir. Sektöre yeni girmiş veya eski üreticilere solucan temini, hususunda yardımcı olmaktayız.

Solucan Gübresi Üretiminde Danışmanlık Hizmetimiz Vardır

            İlk aşamadan itibaren girişimciye yardımcı olan firmamız, üretime başlanmasıyla, üreticiye, danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bilindiği gibi, trend mesleklerden biri haline gelen, solucan gübresi üretimi için devlet teşvikler vermektedir. Bizler, üreticiye bu teşviklerden istifade edebilmesi adına neler yapması gerektiği konusunda bilgiler sunuyoruz. Sektörde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahibiz. Bu tecrübe ve birikimimizi sektördeki üreticiler için kullanmaktayız.
 

22 Kasım 2020
Bartın Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN