Karaman Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Karaman Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Karaman Hayvan Çadırı

Karaman Hayvan Çadırı

            Üretim tesisleri kategorisinde yeni nesil çözüm haline gelen çadırlarımız, tesis kurulum işlemlerinde pratik çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen şirketimiz, hayvancılığın ihtiyaçlarına göre çadır kurulum hizmeti sunmaktadır. Pratik, etkili ve birinci sınıf özelliklere sahip olan bu çadırlarla, kısa zamanda istediğiniz işi kurabilirsiniz. Tesisatlar, ısıtma seçenekleri ve klima gibi gerekli ihtiyaçlar, çadırlarımızda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Nakliye, imalat ve montaj gibi konuları bir arada sunan şirketimiz, ekip halinde çalışmaktadır. Hızlı ve etkili kurulan çadırlarımız, fonksiyonel bakımdan oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. 

Yeni Nesil Çadırlarımız Kısa Zamanda Kuruluyor

            Hayvanlarınız için yeni bir tesis gerektiğinde, aylarca beklemeden kısa zamanda sorunu çözebilirsiniz. Çadır tesislerimiz, hayvanlar için gerekli olan bütün malzemelere sahiptir. Çadırın metal kısımları, üst kısmındaki çadırlar ve hayvancılık için gerekli olan malzemelerin tedariki gibi konularda pratik çözüm sunuyoruz. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden firmamız, tesis kurulumu için gerekli malzemeleri adresinize taşımaktadır. Karaman hayvan çadırı kurulumunda gerekli olan bütün malzemeler ve işçilik seçenekleri, profesyonel özelliklere sahiptir. İnşaat sektöründeki tesis kurulumları hem maliyet bakımından çok pahalı, hem de uzun süre devam etmektedir. Güncel, etkili ve pratik kullanım özelliğine sahip olan bu çadırlar, bina sektörü için gerekli bütün özelliklere sahiptir. 

Sertifikalı Hizmet

            Firmamız, çadır tesis kurulum işlemleri de sertifikalı hareket etmektedir. Elemanlarımız gerekli tecrübeye sahiptir. Çok şiddetli rüzgar ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan çadırlarımız, tesis ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldırmaktadır. Çadırcılık sisteminin yeni nesil çözüm seçeneği olan çadırlarımızla, kısa zamanda hayvancılık sektöründe ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Sulama, yıkama ve yemleme gibi ihtiyaçlar için kullanılacak malzemeler de tedarik edilmektedir. Zemine monte edilen ve her tarafı izolasyonlu olan çadırlarımız, tesis özelliğine sahiptir. Su teşkilatı ve aydınlatma teşkilatı gibi seçeneklerle uyumlu olan çadırlarımızda, normal tesis özelliklerini bir arada bulabilirsiniz. Kurulum için bizi aradığınız zaman, bulunduğunuz bölgenin iklim şartları, kurulum yapılacak yerin zemin yapısı ve yamaç eğimi gibi konular göz önüne alınmaktadır. Sel, kuraklık, kar yağışı ve benzeri etkenler de hesap edilmektedir. Rüzgar şiddeti ve fırtına ihtimali gibi konular da göz önüne alınmaktadır.
 

22 Kasım 2020
27 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN