Burdur Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Burdur Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Burdur Hayvan Çadırı

Burdur Hayvan Çadırı

            Hayvancılığın en önemli konusu ahırlardır. Kaliteli özelliklere sahip olan çadır sistemlerimiz, ahır kategorisinde de kullanılabilmektedir. Sertifikalı özelliklere sahip olan çadırlarımızda, aradığınız bütün techizatlar mevcuttur. Rüzgar, yağmur, kar ve fırtına gibi bir çok olumsuzluğa karşı dayanıklı özelliklere sahip bu tasarımlarımız, işinde uzman olan elemanlarımız tarafından montajlanmaktadır. Çadırcılık sektöründe adından sıkça söz ettiren şirketimiz, ülkemizin en uzak noktalarına bu hizmeti götürebilmektedir. Burdur hayvan çadırı hizmetleri için gerekli bütün malzemeler firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Malzemeler adresinize kısa zamanda ulaşmaktadır. 

Çadır Hizmetinde Yeni Nesil Çözüm

            Basit olmayan ve profesyonel özelliklere sahip olan bu çadırlar, yeni nesil tesis seçenekleri kategorisinde tercih edilen çalışmalardır. Çadırların iskelet kısmı zemine monte edilebilmektedir. Bunun yanı sıra çadır bölümü izolasyonludur. Suyu getirmeyen ve ısı yalıtım özelliğine sahip olan bu çadırlar, uzun yıllar hayvancılık için tercih edilebilir. Geniş kullanım alanına sahip olan bu çadırlarda, aradığınız bütün etkili özellikler bir arada bulunmaktadır. Küçük arazilerde kullanım alanını genişleten tasarımlarımız, maksimum hayvan sayısına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Giriş ve çıkışlar gerekli genişliğe sahiptir. Bu nedenle hayvancılık sektöründe kolay kullanım özelliğine sahiptir. Çadırlarımız, bütün iklim koşullarında sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu nedenle farklı iklime sahip bölgelerimizde hayvancılık yapan girişimciler, çadırlarımızı sorunsuz bir şekilde kullanabilir. 

Girişimciler ve Çiftçiler İçin İyi Bir Seçenek

            Ekonomik olması ve inşaat seçeneklerine göre çok daha uygun fiyat özelliğine sahip olması, çadır şeklindeki ahırlara olan ilgiyi artırmıştır. Hayvancılık için gerekli bütün özellikler bu çadırlarda bulunmaktadır Çadırlar şiddetli fırtınalara karşı dayanıklıdır. Uzun süre yağan kar veya yağmur, çadırlara her hangi bir zarar vermemektedir. Bunun yanı sıra kış aylarında yalıtım özelliği nedeniyle hayvanların üşümesini engellemektedir. Yaz aylarında da sıcak havanın etkisini maksimum bir şekilde engelleyebilmektedir. Bu tesislerde maliyetin az olması ve kısa sürede kurulması nedeniyle, hayvan sayısını artırmak isteyenler için çok pratik özelliklere sahiptir. Çadır sayısını artırmak, bu sistemde çok kolaydır. Çadır sayısının artması ve buna bağlı olarak hayvanların sayısının artırılması çok daha kolaydır. Kısa zamanda sektörde başarılı bir noktaya gelebilirsiniz.
 

22 Kasım 2020
Burdur Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN