Burdur Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Burdur Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Burdur Solucan Çadırı

Burdur Solucan Çadırı

            Küçük ve hareketli özelliği ile gübre dünyasının yeni yıldızı haline gelen solucanlar, girişimcilerin yeni hedefi haline geldi. Bu kategoride kırmızı kaliforniya solucanları en popüler seçenek haline geldi. Kaliforniya solucanları ile gübre işine başlayanlar için, yıllarca kullanılabilecek çadır sistemini kuruyoruz. Bu tasarımlarımız genel anlamda çok dayanıklı ve çok kullanışlıdır. Çadır sistemi izolasyon özelliğine sahiptir. Yağmur, kar ve fırtına gibi birçok probleme karşı oldukça dayanıklı olan bu çadırlarla iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Burdur solucan çadırı seçeneklerimiz de aynı kalitededir. Bu çadırlarla, Burdur sektöründe etkili bir başlangıç yapabilirsiniz. 

İşin Uzmanı İle İşe Başlayın

            Yıllarca merdiven altında solucan gübresi üretenler veya bu işe yeni başlayacaklar, çadır kurulumu konusunda bizimle görüşebilir. Arazinin yapısına uygun özel tasarımlarımız, istediğiniz büyüklüğe göre ayarlanabilmektedir. Pratik, etkili ve oldukça kullanışlı bu çadırlarla, kısa zamanda sektörel başarıyı elde edebilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakmak için en iyisine razı olmalısınız. Sıradan çadırlarda yapacağınız çalışmalar uzun ömürlü olmaz. Çadır kurulumuna profesyonel tercihler yapılmalıdır. Firmamız istediğiniz çadır sistemini yerinde kurulum seçenekleriyle hazırlamaktadır. Bu konuda başarılı bir başlangıç istiyorsanız bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Dayanıklılık Garanti

            Çadır denildiği zaman ilk akla gelen pazar çadırlarıdır. Bunun yanı sıra kamplardaki basit çadırlar da ilk akla gelen tasarımlardır. Firmamızın tasarladığı çadırlar bu basit çadırlardan çok daha kaliteli profesyonel çalışmalardır. Bir bina kadar dayanıklı olan solucan gübresine özel çadırlarımız, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Isı yalıtımı, neme karşı dayanıklılık ve çadırlar için kullanışlı geniş alan imkanları, bu çadırların tercih edilmesinde etkilidir. Diğer inşaat ve prefabrik seçeneklere göre ekonomik olması da tercih edilme sebepleri içerisinde gösterilmektedir.

            Çadır kurulumunda, yaz kış hizmet veren firmamız, hava koşulları el verdiği sürece kurulum işlemini gerçekleştirmektedir. Kısa zamanda çadırlar teslim edilmektedir. Çadırların bitiminden hemen sonra solucanları yerleştirebilirsiniz. Solucanların maması ve kasaları gibi konularda gerekli bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Bu sektörde yüksek verim elde etmek için, profesyonel ekiplerimizi tercih edebilirsiniz. Nakliye, üretim ve montaj işlemlerinde etkili çözüm yöntemlerimiz bu sektörde istediğiniz başarıyı elde etmenizi sağlayacaktır. 
 

22 Kasım 2020
Burdur Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
10 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN