Sinop Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Sinop Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Sinop Mantar Çadırı

Sinop Mantar Çadırı

              Ülkemizde son dönemde yeni iş fikirleri arasında değerlendirilen istiridye mantarı yetiştiriciliği, fazla maliyetli olmaması, mantarların getirisinin gayet iyi olması ve kolay üretilmeleri yönünden değer taşıyor. Firmamızın size sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanarak bu konuda devlet desteğinin nasıl alınacağından, mantar yetiştirmek hakkındaki en etkili bilgilere ve mantar çadırının en uygun biçimde kurulumuna kadar her konuda yardım alabilirsiniz.

 Yeni Bir İş Size Çok Yakın

             Firmamız, üretim çadırları konusunda yılların getirmiş olduğu deneyimleri şimdi de mantar çadırlarının inşası ve kurulumu konusunda sizlerle buluşturuyor. Uluslararası alanda hak ettiğimiz sertifikalar sayesinde sizlere en profesyonel yardımları sunmaktayız. İstiridye mantarı yetiştiriciliği, son dönemde yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada ilgi gören bir iş alanı haline geldi. Bunun nedeni, bu mantarların sağlık yönünden oldukça büyük faydaları içermesi ve dünyanın her ülkesinde beğeni alan bir yiyecek olmasıdır. Üstelik mantarların çok fazla çabaya ihtiyaç duymadan, basit biçimde yetiştirilmeleri, üreticilerin bu alana yönelmesini sağlamaktadır. Kaliteli bir istiridye mantarı yetiştirmek isterseniz, bu konuda yapılması gereken tek şey, mantarın yetişme şartlarını içeren bir çadırın kurulmasını sağlamaktır. Bu çadırlar belli özellikleri içermektedir.

Mantar Çadırı Kurulumu

             Mantar çadırları, ülkemizin her bölgesinde kurulabilir. Çünkü mantarın yetiştirmesi için gereken şartlar, bu çadırın içerisinde zaten mevcut olduğundan, iklim şartlarının herhangi bir önemi yoktur. Fakat mantarların, dışarıdaki iklim koşullarından olumsuz etkilenmemesi için çadırın profesyonel kimseler tarafından kurulması gerekir. Firmamızın size sunduğu sinop mantar çadırı çalışmalarında alanında uzman, deneyimli bir ekip görev yapmaktadır. Çadır kurulumu için gereken tüm ekipmanların üretimleri sağlandıktan sonra, bu ekipmanlar çadırın kurulacağı alanda bir araya getirilerek çadır kurulumu tamamlanmaktadır.

             İstiridye mantarları, nemli ve karanlığa yakın, çok fazla ışığın bulunmadığı ortamlarda yetiştirilmektedir. Çadırın ısısı mantarın yetişme döneminde 20 derece civarında olmalı ve mantarın hasat zamanı yaklaştığında ise, bu ısı 16 dereceye düşürülmelidir. Günün belli saatlerinde floresan ışığı gibi bir aydınlatmaya gerek duyulmaktadır. Tüm bu nitelikler, doğru malzemelerle kurulan, yalıtımı ve havalandırma sistemi doğru yapılan bir çadırda sağlanmaktadır. Firmamız, üstün tecrübeleri sayesinde bu kurulumu en doğru şekilde sağlamaktadır.

07 Kasım 2020
Sinop Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN