Çankırı Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Çankırı Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Çankırı Mantar Çadırı

Çankırı Mantar Çadırı

            Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan mantar çadırları, bol kazanç elde edebileceğiniz yeni bir iş seçeneğidir. Bunun için küçük bir arsa yeterlidir. Yüz metre kareden başlayan özel çadır tasarımlarımız, arazinizin yapısına göre özel tasarlanmaktadır. Raflı olan bu çadırlarda, kompostlar raflara konulmaktadır. Bu özelliği nedeniyle daha fazla verim alınabilmektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip çadırlarımız, profesyoneldir. Çankırı mantar çadırı için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Bölgesel kategoride bütün yurda etkili hizmet götürmeye devam ediyoruz. 

İşinizi Biz Kuruyoruz

            Mantarcılık işi için gerekli olan çadır kurulumu işlemlerinin yanı sıra, iç tasarım ve klima kurulum da sorunsuz bir şekilde tasarlanmaktadır. İşi kuracağınız zaman gerekli belgeler, devlet desteği, mantarın nasıl ekileceği, hasat zamanı ve satışı gibi konularda da bizden bilgi alabilirsiniz. Bu kategoride etkili bir adım atmak istiyorsanız, bu konuda uzman olan firmamızı aramanız yeterlidir. Kısa zamanda istediğiniz mantar çadırını kurabiliriz. Kış aylarında ve yaz aylarında olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen ısı ve nem yalıtımlı çadırlarımız, normal bir binanın özelliklerine sahiptir. Ekonomik olması nedeniyle inşaat çalışmalarına nazaran daha fazla tercih edilmektedir. Çadırlarımızda elektrik ve su kullanımı kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra dış kısımda yağmurun etkisini azaltacak tesisatlar da mevcuttur. Çadırın sağlıklı bir şekilde kullanımı sağlayacak bütün ekipmanlar ekiplerimiz tarafından hazırlanmıştır. Yıllarca pratik bir şekilde kullanım imkanı sağlayan bu tasarımlar, istediğiniz etkili çözüm yöntemlerini kapınıza getirmektedir. 

Uzun Ömürlü ve Kullanışlı

            Çadırlarımız basit ve geçici değildir. Sağlam temel özelliğine sahiptir ve şiddetli rüzgarlara, fırtına ve kar yağışına karşı çok dayanıklı özelliklere sahiptir. Sıcak havanın ve soğuk havanın olumsuz etkisini engelleyen yalıtımlı özelliklere sahip bu çadırlar, uzun yıllar pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Kullanışlı ve etkili özelliklere sahip olun bu çadırlarda raf ve iskelet yapısı metaldir. Klimalı olan ve ısı dengesini her zaman için koruyabilen bu tasarımlarımız, kullanım ve özellik bakımından mantarın yetişme ortamına göre özel çalışmalardır. İstiridye mantarları, bu kategorinin en popüler mantar çeşididir. Yetiştirilmesi daha kolaydır. Üç dönem mahsül özelliği vardır. 
 

07 Kasım 2020
Çankırı Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
20 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN