Çorum Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Çorum Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Çorum Mantar Çadırı

Çorum Mantar Çadırı

 Devlet Destekli Mantar Yetiştiriciliği

             Ticaret günümüzde önemli ve karlı iş alanlarını oluşturmaktadır. Kendi ticari ürününüzü yetiştirmek ve bunu satışa sunmak için sizleri destekliyoruz. Yeni ticari atılımlarınız sayesinde oldukça kazançlı işlere el atabilirsiniz. Yeni iş arayanlara ve işini kurmak isteyenlere yardımcı olan firmamız sayesinde sizlere yeni iş kurma imkanı sağlıyoruz. Devletin de desteklediği mantar yetiştiriciliği sizler için ideal bir iş kurma fikri olacaktır.
 
            Ayrıca devlet destekli olduğu için devlet yardımı almanız da mümkündür. Nasıl yapacağınızı ve nereden başlamanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Biz bu durumlarda sizlere aktif bir danışma hizmeti sunmaktayız. Mantar yetiştiriciliği ve devlet desteğini nasıl alabileceğiniz konusunda sizlere üstün bir hizmet sunmaktayız. Devlet desteği almak ve kendi işini kurmak isteyenlere yol gösterici oluyor ve yönlendirmeler yapıyoruz.
 
            Sizlere çorum mantar çadırı kuruyoruz. Mantar yetiştiriciliği konusunda belli bir deneyiminiz yoksa dahi bizler sizlere mantar yetiştiriciliği konusunda bilgiler veriyor ve mantar yetiştirebileceğiniz ortamı hazır hale getirerek üretimi sizlere bırakıyoruz. Ekibimiz ile birlikte sizlere mantar çadırı montaj hizmeti sunmakta ve kendi işinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz. 

      Mantar Çadırı Özellikleri

               Sizler için kuracağımız mantar çadırları yalıtımlı özellikte olup sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Ayrıca kışın yağacak yağmurun yüküne de dayanıklı çadırlarımız mantarlarınızın verimli olabilmesi için uygun ortamı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra dış kaplama çadırlarımız güneş ışınlarına dayanıklı olup mantarlarınızın üremesi için gerekli olan sıcaklık dengesini de korumaktadır. Mantar üretiminin püf noktasını sıcaklık ve nem oluşturmaktadır.
 
            Ortamın nemi ve sıcaklığı mantarın üreyebileceği nitelikleri taşımıyorsa mantar üretiminde zorlanabilirsiniz. Bu nedenle sizler için özel mantar çadırları imal ediyor ve mantarlarınızın üremesi için gerekli olan ortamı, yalıtımı sağlıyoruz. Profesyonel ekip kadromuz ile mantar çadırınızı itina ile sağlam ve dayanıklı zemin üzerine monte ediyor ve sizlere kullanıma hazır halde sunuyoruz. Kullanıma hazır halde montaj ettiğimiz çadırınızda mantar üretimine başlayabilir ve güzel verim sağlayabilirsiniz. Bol kazançlı ve karlı olan mantar yetiştiriciliği fikri için bizimle iletişime geçmeli ve detaylı bilgi almalısınız. Sizler de artık kendi işinizin başına geçme imkanına sahipsiniz.

07 Kasım 2020
33 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN