Siirt Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Siirt Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Siirt Hayvan Çadırı

Siirt Hayvan Çadırı

            Siirt şehri bulunduğu bölge olarak daha çok tarım ve hayvancılıkla ön plana çıkan bir ildir. Özellikle yerel halk tarım ve hayvancılıktan gelir elde etmekte, bunu çevre komşular ile birlikte Türkiye’nin her noktasına ulaşımın sağlayan ürünlerle gerçekleştirmektedir. Özellikle keçi ya da inek ve kuzu gibi Türkiye için büyük bir öneme sahip olan besili hayvan çeşitlerini yetiştirilmesi, şehirde yoğun olarak sağlanmaktadır. Ancak yine de üretim istenilen miktarda değildir. Bu miktarın daha yükseklere çıkabilmesi içinse devlet şu an özel bir teşvik sunuyor. Doğru koşullar yerine getirildiği zaman belirli miktarlarda hibe verilmektedir. Bu hibe sayesinde girişimciler çok daha düşük maliyetlerle hayvancılık yapabilecektir. Tabi bunu elde edebilmek için mutlaka öncelikle kaliteli bir tasarım altında hazırlanmış, özel yalıtım sistemi bulunan hayvan çadırlarının elde edilmesi gerekir.
 
Kaliteli malzeme yapısı ile hayvan çadırları
 
            Firmamız çatısı altında kurulduğumuz günden bu yana üretimleri profesyonel bir anlayış ile gerçekleştirilen hayvan çadırları, sağlam yapısı ile tüm farklı hava koşullarına karşı güçlü bir direnç sunmaktadır. Değişik rüzgarlar ve en soğuk havalara dayanıklılık sunarken, ayrıca yaz aylarındaki kurak dönemin de atlatılmasına fırsat vermektedir. Bu sayede geniş iç hacimleri ve düzenli kurulumları ile farklı besili hayvan türleri güven içerisinde çadırlarda yetişmektedir. Bu ürünleri elde etmek ve yüksek bir verim ile üretim gerçekleştirmek için hemen bizimle iletişim kurabilir, farklı kapasitelerde tasarımları gerçekleştirilmiş siirt hayvan çadırı modellerini elde edebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla imalat sürecinden montaj anına kadar sizlerle olduğumuz bu süreç içerisinde, tüm sorunları beraber gideriyor ve sizleri anahtar teslim çadırlarımızı sunuyoruz.
 
Kendi işinizi kurma şansı
 
            Devletin sunduğu teşvik ile birlikte firmamız bünyesinde elde edebileceğiniz kaliteli hayvan çadırları sayesinde, kendi işinizi kurabilirsiniz. Bu konuda sizlere baştan sona tüm profesyonellik anlayışımız ile birlikte en kaliteli de size sunmaktan gurur duyarız. Türkiye’nin et ve süt ürünleri açısından üretimlerinin yapılması gerektiği hayvanlar konusunda talebi karşılamak için, girişiminde bulunduğunuz bu alan adına; sizlere en kaliteli hayvan çadırlarının üretimini gerçekleştiriyoruz.  Ayrıca firmamız bu çadırlarda mutlaka kullanılması gereken ekipmanların da üretimini, profesyonel bir anlayışla tasarlayarak çadırlarla beraber sizlere sunmaktadır.

22 Kasım 2020
Siirt Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
32 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN