Erzurum Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Erzurum Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Erzurum Mantar Çadırı

Erzurum Mantar Çadırı

            İmalat kategorisinin en pratik ürün seçenekleri içerisinde yer alan çadırlar, üreticinin yeni tercihidir. Bir çok kategoride üretim çadırları tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ambar, ahır ve benzeri kategorilerde de bu çadırlar tercih ediliyor. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan ve olumsuz hava koşullarına karşı son derece dayanıklı kullanım özelliğine sahip bu çadırlar, ekibimiz tarafından kısa zamanda kurulmaktadır. Çadırın içindeki raflar ve klimalar da firmamız tarafından kurulmaktadır. Mantar yetiştiriciliği için gerekli bütün aksesuarlar ve malzemeler, firmamız tarafından tedarik edilmektedir. 

Hizmet Kalitesi İle Tanışın

            Mantar yetiştirme işlemlerinde gerekli olan bütün malzemeleri adresinize taşıyan firmamız, kısa zamanda yeni bir işe kavuşmanızı sağlamaktadır. Pratik, etkili ve oldukça kullanışlı özelliklere sahip bu imalat çadırı, yeni nesil imalat dünyasının tercihi haline gelmiştir. Klimalı olan bu çadırlar, ısı yalıtım özelliği ile tercih edilen etkili ürünlerdir. Mantarlar üç dönem hasatla toplanır. Bu nedenle yılda üç defa bu ürünleri satarsınız. Kompost miktarının üçte biri kadar mantar yetiştirirsiniz. Küçük alanlar için ( 100 metre kare) pratik çadırlarımız bulunmaktadır. Küçükten başlayıp kazandıkça çadır sayısını artırabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha büyük çadırlarla etkili adım atabilirsiniz. Erzurum Mantar Çadırı ihtiyacı için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Elemanlarımız çadır kurulumu, mantar ve resmi işlemler konusunda size bilgi verebilir. 

Baştan Sona Çözüm

            Mantarlar için özel imal edilen ve firma elemanlarımız tarafından kurulum işlemi gerçekleştirilen çadırlar, yeni bir işe ilk adımınız olacaktır. Bu çadırlar, ısı yalıtımlıdır ve fırtınalara dayanıklı sağlam özelliğe sahiptir. Fırtınalara karşı ve yağmura karşı dayanıklı olan tasarımlarımız, profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa zamanda kurulmaktadır. Çadırın iç kısmı için gerekli olan raflar da yine elemanlarımız tarafından kısa sürede kurulmaktadır. Klima kurulumu da elemanlarımız tarafından gerçekleşmektedir. Çadır için ısı değerinin korunması kategorisinde klimalar çok önemlidir. Klimaların en önemli özelliği kullanışlı özelliklere sahip olmasıdır. Mantarlar için belli bir sıcaklık değeri vardır. Mantar yetiştirme sektöründe zarar edenler, bu kategori için gerekli şartları yerine getirmediği için hüsrana uğramaktadır. Firma olarak bu konuda köklü çözüm seçenekleri üretiyoruz. 
 

07 Kasım 2020
Erzurum Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
28 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN