Gaziantep Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Gaziantep Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Gaziantep Mantar Çadırı

Gaziantep Mantar Çadırı

            Yeni bir iş kurmak için arayış içinde olanların büyük bir bölümünün istiridye mantarı yetiştiriciliği ile ilgilendiği görülmektedir. Besleyici ve sağlıklı olması nedeniyle tercih edilen mantarlar, kolay pazar bulma yönünden üreticileri de zorlamamaktadır. Özellikle üretim için gerekli altyapının uygun maliyetli olması, bu konuda üretim yapmak isteyenleri cezbetmektedir. Firmamız istiridye mantarı üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılayan çadır üretimi konusunda hizmet veriyor. Ürettiğimiz çadırlarımızı üretim yapılacak alana getirerek teknik ekibimiz tarafından kuruyoruz.  Mantar üretimi için gerekli yalıtım, ısı ve nem kontrolünün kolaylıkla sağlandığı çadırlarımızı, uygun ödeme koşulları ile üreticilerle buluşturmaktayız.
 
Kurulum Altyapısının Oluşturulması

            Bir mantar üreticisinin ihtiyacı olan büyüklükte çadır imalatını yapmadan önce, üretim yapılacak alanın incelenmesi ve projelendirilmesi çalışmalarını yapmaktayız. Çünkü birçok alanda zemin farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Aşırı yumuşak, kumlu ve taşlı zeminlerin çadır kurulumu için uygun hale getirilmesini sağlıyoruz. Çadırın büyüklüğü alanın kullanımına da uygun olmalıdır. Dolayısıyla standart çadır ölçülerinden farklı olarak, özel imalatlar da yapıyoruz. Aynı zamanda üretimin bir parçası olan elektrik, su altyapısının da düzenlenmesi gerekiyor. Tüm altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra çadır imalatı Ankara Ostim’deki atölyelerimizde yapılıyor.
 
Çadır İmalatı ve Montajı

            Uzun yıllar endüstriyel çadır imalatında hizmet veren firmamız, projelendirdiği istiridye çadırlarının imalatını en kısa sürede tamamlayabilecek teknik altyapıya ve personele sahiptir. Üretilen her ürünümüzü üreticinin belirlediği alana getiriyoruz. Teknik personelimiz çadır montajında uzun yıllar edindiği tecrübeleriyle kısa sürede kurulumu tamamlamaktadır.
 
Üretim Malzemeleri ve Ekipmanları Konusunda Yardımcı Oluyoruz

            Çadır içinde konuşlandırılacak raflar, ısıtma ve soğutma ekipmanları gibi cihazların ve altyapı malzemelerinin yerleşimi konusunda da üreticilerimize yardımcı olmaktadır.  Ayrıca üretim için gerekli olan kompost, sulama, sisleme malzemelerinin üreticileri ile müşterilerimizi buluşturarak, güvenilir firmalar ve üreticilerle birlikte çalışmalarını sağlamaktayız. Girişimcilerin gaziantep mantar çadırı taleplerinde yaşanan artışa paralel olarak bölgedeki diğer illerimizden de bilgi talebinde bulunan üreticilere destek veriyoruz.
 
Standartlara Uygun Çadırlarda Güvenle Üretim Yapabilirsiniz

            Çadırlarımız CE, ISO ve TSE standartlarına uygun ürünler olup, gerekli güvenlik gerekliliklerine sahiptir. Aşırı sıcaklarda esnemez ve yırtılmaz. Rüzgarlara karşı dirençli olup, sağlam çelik iskeletleri sayesinde dinamiktir. Çadırlarımızın dış ve iç yüzeyleri yalıtımlıdır. Mantar üretimi için gerekli olan mevsimsel şartların sağlanmasında başarılıdır.
 

07 Kasım 2020
Gaziantep Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
28 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN