Gümüşhane Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Gümüşhane Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Gümüşhane Hayvan Çadırı

Gümüşhane Hayvan Çadırı

            Bol yağışlı iklimi sayesinde Karadeniz Bölgesi özellikle tarım konusunda büyük bir öneme sahiptir. Bu özellikleri alan şehirlerinden biri de Gümüşhane’dir. Ilımlı iklimi sayesinde tarım konusunda gelişmiş olan Gümüşhane, aynı zamanda hayvancılık konusunda da bu iklimden yararlanmaktadır. Farklı otlak ve mera alanları hayvanların ayrıca güvenle gelişmesine olanak vermektedir. Ancak söz konusu soğuk havalara olduğu zaman ve çok sıcak aylar geldiğinde mutlaka özel bir alan hayvanlar için gerekir. Bu sorunu çözmek için sizlere profesyonel bir destek sağlamaktan gurur duyarız. Özel olarak tasarımlarına kaliteli malzeme yapısı ile hazırladığımız gümüşhane hayvan çadırı çeşitleri, üretimini gerçekleştirdiğiniz kapasiteye bağlı olarak özelleştirilmiş şekilde sizlere sunulmaktadır. Et ve süt ürünlerinden yararlanılması adına yetiştiriciliği sağlanan hayvanlar için, geniş iç hacme sahip hayvan çadırları yeterli gelecektir.
 
Güvenle hayvan yetiştiriciliği için çadır çeşitleri
 
            Bütün farklı hava koşullarına karşı hayvanların besili şekilde yetiştirilebilmesi adına özel yalıtımları ile hazırlanmış hayvan çadırları, firmamız bünyesinde sizleri bekliyor. Ayrıca yeni bir kazanç kapısı aralamak ve güzel bir gelir sağlamak için de bu çadırlardan faydalanabilirsiniz. İmalat aşaması ile başlayan ve ihtiyacınıza göre değişik kapasitelerde üretimi gerçekleştirilen hayvan çadırları, montaj işlemine kadar profesyonel kadromuz ile yürütülmektedir. Ayrıca fabrika alanımızda hayvan çadırlarında kullanılacak ekipmanlar da hazırlanmaktadır. Bu sayede tam donanımlı şekilde anahtar teslim hayvan çadırlarını sizlere bulunduğunuz adrese getirip montaj ile birlikte sunuyor, güven içerisinde üretim sağlamanıza olanak tanıyoruz.
 
Gümüşhane’de hayvan yetiştiriciliği
 
            Her geçen gün daha fazla artış gösteren ve özellikle devletin şimdi sunduğu teşvik ile birlikte girişimcilerin de ilgisini çektiği hayvan yetiştiriciliği konusunda, mutlaka gerekli olan en kaliteli hayvan çadırları için; hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla sunduğumuz bu çadırlar, garanti belgesi bünyesinde hazırlanmaktadır. Değişik hava koşullarına karşı yalıtımı sayesinde güven içerisinde üretim sağlayabilirsiniz. Özellikle Türkiye’nin bu konudaki talebi göz önünde alındığı zaman, ayrıca devletin sunduğu hibe de düşünüldüğünde çok uygun maliyetlerle yüksek bir kâr elde edebilirsiniz. Anahtar teslim sunduğumuz hayvan çadırları ve ekipmanları sayesinde, sizin tek yapmanız gereken hayvanlarınıza bakmak ve onları besili hale getirmektir.

22 Kasım 2020
Gümüşhane Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN