Kütahya Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kütahya Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kütahya Hayvan Çadırı

Kütahya Hayvan Çadırı

            Büyükbaş hayvan üreticilerinin beklentilerine ve hayvanların sağlıklı koşullarda barınabilmelerine yönelik olarak ticari çadır üretimi yapan firmayız. Ticari çadır kategorimizde istiridye mantar çadırı ve solucan çadırı gibi farklı üretim amaçlarına yönelik ürünlerimiz de bulunmaktadır. Bu alanlarda yatırım yapmak ve hemen üretime geçmek isteyen girişimcilerin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamaktayız. Çabuk imal edilebilme ve düşük maliyetler içermesi nedeniyle prefabrik yapılardan daha uygun fiyatlara üretilmektedir. Ankara Ostim merkezli atölyelerimizde ürettiğimiz çadırlarımız Türkiye’nin dört bir yanına göndererek montajını yapmaktayız. Montaj ekibimiz firma çalışanlarımızdan oluşan tecrübeli teknik personelden oluşmaktadır.
 
Danışmanlık Hizmetimiz

            Firmamız çadır imalatı ve montajının yanında, üreticilere kanun ve mevzuattan kaynaklanan gereklilikler konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir. Büyükbaş hayvan besiliği için verilen devlet teşviklerinden müşterilerimizin yararlanması gerekli girişimlerin yapılması için bütün süreçte hizmet vermektedir. Üreticilerin bu alandaki yatırımlarını en aza indirmek için verilen devlet teşviklerine müracaat edilmesi için gerekli koşulların sağlanması, müracaat edilmesi, teknik denetimin yapılması ve sürecin tamamlanmasına kadar her adım firmamızın danışmanlığında yürütülmektedir.
 
Teknik Destek Hizmetimiz

            Büyükbaş havan çadırı için gerekli alanın seçimi, zeminin hazırlanması ve diğer gereklilikleri sağlanması konusunda teknik destek veriyoruz. Hayvanların kalıtsal özelliklerine uygun olarak doğru bir çevresel koşulun oluşturulması önemlidir. Bu çevresel koşullar doğru bir şekilde sağlanmadığı takdirde hayvan üretiminden gerekli verim alınamayacaktır. Bir ticari çadır satın almadan önce tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak doğru bir ürün seçiminin yapılmasını sağlıyoruz. Halen kütahya hayvan çadırı ürünlerimizde besicilik yapan üreticiler bu teşviklerden yararlanmaktadır.
 
Çadır Alanının Belirlenmesi

            Çadır alanı için hayvan sayısının belirlenmesi önceliktir. İmalatımızda hayvan miktarına göre çadır boyutları ayarlanmaktadır. Yine doğru bir alanın belirlenmesinde hayvan yaşı da dikkat alınmaktadır. Yetişkin hayvanların kaplayacağı alan ile küçük yaştaki danaların kaplayacağı alanlar farklı olmaktadır. Çadır tabanın uygun bir şekilde düzenlenmesi de önemlidir. Çünkü tabandaki gübrenin ve idrarın dışarı atılmasına olanak sağlayan doğru bir düzenleme yapılması önemlidir.

            Çadırlarımız büyükbaş hayvan besiciliğine uygun özelliklere sahiptir. Prefabrik yapılara oranla daha ucuz ve ekonomiktir. Montajın tamamlanmasından sonra hemen hayvanlar çadıra alınarak besiciliğe başlanabilir. 
 

22 Kasım 2020
Kütahya Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN