Hatay Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Hatay Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Hatay Mantar Çadırı

Hatay Mantar Çadırı

Yeni iş kolu: Mantar Yetiştiriciliği

            Mantar yetiştiriciliği uzun yıllardır ülkemizde mevcut olsa da istiridye mantarı yetiştiriciliği ise yeni yeni yatırımcıların ilgisini çekmekte ve sayıları artmaktadır. İstiridye mantar yetiştiriciliği hem yetiştirmede sağladığı kolaylığıyla hem de daha sonrasında kişiye verdiği kar ile son dönemin ilgi çeken mesleklerindendir. Ayrıca unutulmamalıdır ki mantar yetiştiriciliği yapmak isteyen yatırımcılar devlet desteği de bulmakta ve ayrıca devletin onlara sağladığı danışmanlarla birlikte kendi işlerini büyüterek yönlendirilmesini sağlıyorlar. 

İstiridye mantar yetiştiriciliği için ne gerekiyor?

            Mantar yetiştirme kararı alıp, devletten de desteğinizi sağladığınız anda işinizi kurmaya başlayabilirsiniz. Mantar yetiştiriciliği Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla yapılmakta olup, her şehirde de bu girişimlere başlanmıştır. Bu iş için öncelikle uygun bir mantar çadırına ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu iş için her türlü çadır kullanılamamakta, bu işe uygun, yetiştiricilik için belli başlı koşulları sağlamış çadırların kullanılması gerekmektedir. 

            Ekin çadır olarak size bu işe en uygun çadırları sunuyor ve çadırların üretimi ve kendi yerinizde montajı sırasında da elemanlarımız ile her türlü desteği sağlıyoruz. Mantar yetiştiriciliği karlı bir iş olmasına rağmen birçok inceliğe sahip hassas bir iştir. Ekin çadır olarak tüm süreçlere olan hakimiyetimizi müşterilerimize sunuyor ve size bu konuda danışmanlık da veriyoruz. Bu sayede süreci öğrenirken herhangi bir zarar uğranılmasının da önüne geçmiş oluyoruz. 

İstiridye mantarı nerelerde yetiştirilir?

            Daha önce de belirtildiği gibi mantar yetiştiriciliği bu işe uygun çadırlar sayesinde korunma altına alınarak Türkiye’nin her yerinde yapılır. Hatay da hem mantar çeşitliliğinin fazla olması hem de ikliminin diğer illere göre daha uygun olması sebebiyle mantar yetiştiriciliği için en uygun illerden birisidir. Burada daha soğuk illere göre riskinizi en aza indirirken hem de mantarların daha doğal bir şekilde yetişmesini sağlarsınız. Ekin çadır olarak Hatay ilinde de aktif olarak bulunmaktayız. Hatay mantar çadırı da oraya gittiğinizde sık görebilirsiniz. 

            Eğer yeni bir yatırım aracı arıyorsanız kendinize mantar yetiştiriciliği bu iş için çok uygundur. Araştırdığınızda sizde göreceksiniz ve bu konuda ekin çadır olarak tüm gücünüzle yanınızdayız. 

07 Kasım 2020
Hatay Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
24 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN