Kars Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kars Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kars Solucan Çadırı

Kars Solucan Çadırı

            Ankara Ostim atölyelerinde endüstriyel çadır üretimi yapan firmayız. Uzun yıllar ticari çadır üzerine çalıştığımız sektörde, farklı tür ve amaçlar için çadır imalatı yapmaktayız. Tarımsal ve hayvansal üretim yapmak isteyen girişimcilerin ve üreticilerin taleplerini karşılayarak, Türkiye’nin 81 iline ve ilçelerine çadır imal ediyoruz. İmalattan sonra nakliye, kurulum ve montaj işlemlerinin tümü profesyonel teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ürettiğimiz çadırlar endüstriyel amaçlı ticari çadırlar olduğu için boyut ve ebat olarak klasik çadırlardan farklıdır. Montajı da imalatı kadar önemli ürünlerdir.
 
İhtiyaçlara Yönelik Çözümler Üretiyoruz

            Birçok girişimci son yıllarda kazancıyla da dikkat çeken solucan gübresi üretimi yapmak istemektedir. Ancak solucanların yetiştirileceği kapalı alanlar bulmakta zorlanan girişimciler  farklı çözümler üretmeye çalışmaktadır. Derme çatma çadırlar ve binalarda üretim yapılması, üretimde düşük verime ve sağlıksız koşulların oluşmasına neden olmaktadır. Bugün kars solucan çadırı ürünlerimizde üretim yapanlar çevre ve hava koşullarına karşı korunaklı alanlara sahip olmaktadır. Çadırlarımız gün ışığının kullanılması, iç mekanın havalandırılması ve haşerelerle mücadelede etkinlik gibi birçok kolaylığı beraberinde getirmektedir. Solucan gübre çadırlarımız toprak yığınları için yeterli alan oluşturmakta, solucanların yaşaması için gerekli nem ve havayı sağlamaktadır.
 
Yerinde Montaj ve Destek Hizmetlerimiz

            İmalatını yapmış olduğumuz solucan gübre çadırları ve mantar çadırlarını sipariş edilen il ve ilçeye, hatta köye kadar getirerek montajını yapıyoruz. Montaj işlemi hızlı ve kolay olduğu kadar, tecrübe ve profesyonellik isteyen bir işçilik gerektirir. Bu konuda yıllardır montaj hizmeti yürüten firmamız personeli güvenli ve hızlı kurulum işlemlerini gerçekleştirmektedir.  Çadır zeminin uygun hale getirilmesi dahil olmak üzere,  iskeletin kurulması ve çadırın örtülmesi aşamalarını içeren montaj işleri, havalandırma bacaları ve pencerelerin eklenmesiyle tamamlanmaktadır.
 
Üretim Destek Teşvikleri ve Ekipman Üreticileri Danışmanlığı

            Üretimini yaptığımız çadırlarımızda hayvan besiciliği, mantar yetiştiriciliği veya solucan gübresi üretimi yapmak isteyenler danışmanlık hizmeti veriyoruz.  Firmamızdan çadır satın alınması önemli değildir. Üreticilerin ve girişimcilerin her zaman yanında yer alan firma olarak, ticari sorumluluklarımızı da yerine getirmekteyiz.  Üretimin desteklenmesi amacıyla tarım ve hayvancılık gibi birçok iş kolunda devlet teşvikleri verilmektedir. Girişimciler ve çiftçiler bu teşviklerden kimi zaman haberdar olamamakta veya nasıl müracaat edileceğini bilememektedir. Firma olarak teşvik müracaatlarının yapılması, evrakların hazırlanması ve sürecin takip edilmesi konularında danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.
 

22 Kasım 2020
Kars Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
17 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN