Kilis Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kilis Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kilis Solucan Çadırı

Kilis Solucan Çadırı

            Tarım, insanoğlunun yaşamında geçmişten bu yana önemini kaybetmeyen üretim alanlarının en başında yer almaktadır. İnsanlar geçimlerini sağlamak ve üretmiş olduğu ürünlerden gelir elde edebilmek adına tarımsal faaliyetler ile ilgilenmiştir. Tarımsal faaliyetlerle ilgilenen birçok çiftçi geçmişten bugüne bu alandaki ürünlerini artırabilmek adına çeşitli çalışmalar yürütmüşlerdir. Çeşitli medeniyetlere baktığımızda da bu çalışmaların yer aldığını görebilmekteyiz. Zira Pers, Mısır ve Hint uygarlıklarına baktığımızda da bu türden çalışmaların yapılmış olduğunu rahatlıkla görebiliriz. 
 
            Tarihte yer alan birçok medeniyetin de deniz kenarlarında ve nehir kıyılarında kurulmuş olduklarını göz önüne alacak olursak tarımsal üretimin insanoğlunun hayatında ne denli önemli bir yere sahip olduğunu görürüz. İnsanoğlu, yürütmüş olduğu tarımsal faaliyetleri geliştirebilmek adına birçok çalışmalar yürütmüştür. Geçmişte bu çalışmalar ilkel yöntemlerle gerçekleştirilirken günümüzde ise modern yöntemler kullanılmaya başlanmıştır. Bu anlamda geçmişte sulama kanalları ve setler inşa eden insanoğlu günümüzde ise daha farklı yöntemler kullanmaya başlamıştır.  Bu yöntemlerin en başında ise tarımda aktif gübreleme sistemleri gelmektedir. Tarımda gübreleme sistemleri kısa vadede başarılı olmuş olsa da sonraki zamanlarda istenilen verimi sağlayamamıştır. Bu durumda insanları ve bilim adamlarını yeni arayışlar içerisine sürüklemiş ve netice olarak da organik bir gübreleme sistemi olan solucan gübreciliği sistemi ortaya çıkarılmıştır. 

Solucan Gübreciliği

            Solucan gübreciliği, Kaliforniya solucanlarının özel üreme sistemleri vasıtasıyla elde edilen gübreleri üretme işine verilen addır. Solucan gübreleri, organik olması hasebiyle tarımda çiftçiler tarafından çokça tercih edilmeye başlanmış özel bir üründür. Solucan gübreleri, piyasada 20-25 TL bandında satış görmektedir. Bu bağlamda üreticisine ciddi kazançlar getirmektedir. Ayrıca Kaliforniya solucanları adını vermiş olduğumuz bu solucanlar bir yıl içerisinde 20 kat artış gösterebilme özelliğine sahip olup; girişimcinin işletmesini büyütmesine olanak sağlamaktadır.

Solucan Çadırı

            Solucan gübreciliği işine girmek isteyen bir girişimcinin yapması gereken ilk şey iyi bir solucan çadırı elde etmektir. İyi bir solucan çadırı elde etmek isteyen bir kimse için firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen çadırlar çizilmiş bir kaftan konumundadır. Özellikle firmamız bünyesinde üretimi ve kurulumu gerçekleştirilen kilis solucan çadırı işletmeciler ve çevre insanları tarafından oldukça beğeni görmüştür.

22 Kasım 2020
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN