Erzincan Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Erzincan Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Erzincan Mantar Çadırı

Erzincan Mantar Çadırı

            Çadırda mantar üretmek için gerekli tüm ekipmanı hazırlayarak, girişimcilerin taleplerine ve beklentilerine çözüm üretiyoruz. Mantarların büyüme ve gelişimlerini kontrol edebileceğiniz, üretimin tamamen sizin denetiminde olduğu bir üretim alanına kavuşmuş olursunuz. Çadırda mantar yetiştirmek mevsimsel özelliklere bakılmaksınız, tüm yıl boyunca gerçekleştirilebilir. Daha iyi hasat alınmasına ve haşerelerle mücadelede kolaylık sağlar. Hastalıklarla mücadelede de mantarlarınızın sağlıklı kalmasını sağlar.
 
            Çadırda mantar üreticiliği iç mekanı ve topraksız bahçeciliği kolaylaştırır. Büyüme ortamını tamamen kontrol edebildiğiniz için mevsimlere bakılmaksızın tüm yıl boyunca mantarlarınızı büyütmenize izin verir. Bu, daha iyi hasat, daha organize bir büyüme, haşere ve hastalıklarla ilgili daha az sorun anlamına gelir. İstiridye mantarının talep görmesi ile birlikte bu alandaki girişimci sayısı artmaktadır. Girişimcilerin nasıl bir mantar üretim alanı oluşturması gerektiğine dair sorularına ve sorunlarına çözüm üretmekteyiz. Bugün Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin illeri başta olmak üzere, erzincan mantar çadırı ve ekipmanları konusunda hizmet verdiğimiz illerin arasında yer almaktadır. 
 
Endüstriyel Çadır Üretimi

            İster profesyonel mantar yetiştiriciliği olsun, ister hobi amaçlı üretim olsun; çadırlarımız sağlıklı üretim koşullarını sağlamaktadır. Üretim için belirli bir alana sahip olan üreticiler için en ideal ölçülerde çadır imalatı yapmaktayız. İstiridye mantar üretimi, son yıllarda gelişen bir sektör haline gelmiştir. Türkiye’nin birçok yerinde bu işi yapmak isteyen girişimcilere çözümler üretmekteyiz. TSE, CE, ISO standartları tarafından belirlenen niteliklere uygundur. Türkiye’nin hangi ilinde ve ilçesinde olursanız olun, imal ettiğimiz çadırı yerinden montaj yaparak anahtar teslimi olarak teslim ediyoruz.
 
Danışmanlık Hizmetlerimiz

            Çadırda istiridye mantarı üretmek isteyen girişimcilere teknik desteğin yanında danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Bir mantarın üretilmesi için gereken koşulları, ekim, hastalıklarla mücadele ve hasat soruna kadar gerekli bilgilerimizi üreticilerimize aktarmaktayız. Ayrıca devletin bu konuda vermiş olduğu teşvikler ve desteklerden nasıl yararlanılacağı, hangi evrakların hazırlanması gerektiği, keşif ve onay konularından da üreticilerimizin yanında yer almaktayız.
 
İmalat, Montaj ve Destek

            İmal ettiğimiz tüm çadırlarımız endüstriyel standartlara uygun olarak üretilmektedir. Projelendirilen alanlarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. İmal edilen çadırların montajı profesyonel çalışmalarımız tarafından yerinde yapılmaktadır. Teslim edilen çadırların kullanımı sırasında oluşabilecek aksaklıklar veya sorunlarda sürekli teknik destek ekibimiz hizmet vermektedir.  Ürünlerinizin kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan korunması için tam bir sera ortamı oluşturulmaktadır.

 

07 Kasım 2020
13 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN