Konya Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Konya Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Konya Solucan Çadırı

Konya Solucan Çadırı

            Tarım sektöründe neredeyse her alanda gübre kullanılmaktadır. Zaman zaman farklı gübre çeşitlerinin çıkması ile değişen üretim anlayışı, solucan gübresi ile de büyük bir değişikliğe uğramıştır. Kısa süre önce Türkiye’de kullanılmaya başlayan solucan gübresi, yaklaşık olarak dünya genelinde 10 senedir kullanılmaktadır. Yeni bir ürün olması sebebiyle fiyatı diğer gübre çeşitlerine göre daha fazladır. Dolayısıyla üreticiler kısa süre içerisinde daha yüksek miktarda kazanç elde edebilmektedirler.

Solucan Gübresi Nasıl Üretilir?

            Solucan gübresi üretebilmek için bazı ekipmanların temin edilmesi gerekmektedir. Her dönem üretim yapabilmek için de, ısı yalıtımlı bir yapının olması şarttır. Bu ihtiyaç için çoğunlukla çadırlar tercih edilmektedir. Raflı sistemlere sahip olabilen bu çadırlar, dışarıdaki hava koşulları ne olursa olsun, üretimi durdurmamakta ve gübre üretimini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca içi de ayrı bir şekilde tasarlanarak, alandan büyük ölçüde tasarruf edilebilmektedir.

            Solucan gübresi üretebilmek için öncelikle belirli bir miktar solucana ihtiyaç duyulmaktadır. Solucan sayısının önemi, başlangıç için çok fazladır. Dolayısıyla üreticilerin bu sayıya ulaşarak, solucanların üremesini sağlamalıdırlar. Sonrasında da solucanlar her gün tüketim yaparak, dışkı bırakırlar ve gübreyi oluştururlar. Bu aşamadan sonra da gübre üretimi hızlanmakta ve hızlı bir şekilde üretim gerçekleşmektedir.

Ekin Çadır Hizmetleri

            Solucan gübresinin üretilebilmesi için öncelikle çadır sistemine ihtiyaç vardır. Bu sistem de Ekin Çadır vasıtası ile temin edilebilmektedir. Firma tarafından üretilen çadırlar, ısı yalıtımlı olma özelliğine sahiptirler. Bu sayede her mevsim kesintisiz bir şekilde üretim gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca firma tarafından üretimin tamamlanmasının ardından montaj işleri de yapılmaktadır. Yapılan montaj işlemleri, tamamen uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca montaj sonrasında da üretim yapacak olan kişiler, mevcut iş hakkında bilgilendirilmektedirler. Tüm bu bilgilendirmeler iş ile alakalı olabileceği gibi, devlet tarafından sağlanan teşvik kredileri hakkında da bilgiler Ekin Çadır personeli tarafından müşterilere aktarılmaktadır. Bu sayede benimsenmiş olan çok yönlü hizmet anlayışı, tatmin edici bir şekilde uygulanmaktadır.

            Ekin Çadır, Konya solucan çadırı üretimi ve montajı işlerini yapmak ile sınırlı kalmayıp, Konya bölgesi çevresinde de müşterilerine hizmet vermektedir. Üretimin tek bir yerden yapılmasından farklı olarak, montaj işlemleri için Türkiye’nin her noktasına ulaşım sağlanabilmektedir. Bu sayede mevcut müşteri kitlesi de büyük ölçüde artmaktadır.

22 Kasım 2020
Konya Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN