Muğla Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Muğla Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Muğla Mantar Çadırı

Muğla Mantar Çadırı

            Devlet tarafından çeşitli üretimlerin gerçekleşmesi halinde birbirinden farklı destek kredileri verilmektedir. Bu krediler ek olarak, üreticiye bir takım ekipmanlar da tahsis edilebilmektedir. Fakat bunun için üreticilerin veyahut da üretim yapmayı düşünen kişilerin bir takım şartları yerine getirmesi ve bu şartlara uygunluk göstermesi gerekmektedir. Bu süreçte çeşitli aracı şirketlerden yardım alınabileceği gibi, üreticileri detaylı olarak bilgilendiren Ekin Çadır’dan da bilgi alınabilmektedir.

Ekin Çadır Hakkında

            Ekin Çadır, Türkiye’nin her noktasına hizmetlerini götüren bir üretim firmasıdır. Kendi fabrikasında tamamen yerli olarak ürettiği ürünleri, belirtilen noktalarda birleştirerek montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Birbirinden farklı özelliklere ve standart kaliteye sahip olan çadırlara ek olarak, tente de yine aynı şekilde bahsi geçen firma tarafından üretilmektedir. Üretim sonrasında yapılan montaj işleminin ardından da üretim yapacak gerçekleştirecek olan kişilere konu ve iş hakkında detaylı bilgiler aktarılmaktadır. Bu bilgilere ek olarak, iş alanında devletten destek alınabilmesi için de hangi tür şartların gerçekleştirilmesi gerektiği de üreticilere anlatılmakta ve kişinin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır. Bu sayede daha etkin ve tasarruflu bir şekilde üretim gerçekleştirilebilmektedir.

Çadır Çeşitleri

            Ekin Çadır, kısa süreler içerisinde çok çeşitli alanlarda hizmet vermeye başlamış ve birbirinden farklı çadır tiplerinin üretimini gerçekleştirmiştir. Firma aracılığı ile mantar çadırı, kümes çadırı, şantiye çadırı, depo çadırı, hayvan çadırı gibi çeşitli çadırlar satın alınabilmektedir. Bahsi geçen çadırların tamamında ısı yalıtımı mevcuttur. Bu nedenle farklı mevsimlerde dışarıdaki hava koşullarından izole bir şekilde üretime devam edilebilmektedir. Sadece bununla kalmayıp, pamuk kompost zemin sayesinde de ihtiyaç duyulan zemin elde edilebilmektedir.

            Uzun bir süredir üreticiler tarafından oldukça karlı görülmesinden dolayı mantar üreticiliği artmaya başlamış ve Ekin Çadır tarafından da mantar çadırının imalatı hızlandırılmıştır. Deneyimli ve uzman personel tarafından imal edilen çadırlar, ranza sistemi ile birlikte de üretici için alandan tasarruf sağlamaktadır. Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren firma, Muğla mantar çadırı satış işlemlerini de bizzat gerçekleştirmekte ve üreticinin ihtiyacı olan her bilgiyi direkt olarak müşterilerine aktarmaktadır. Bu sayede hem kaliteli bir şekilde hizmet vermekte hem de erişebildiği müşteri kitlesini önemli ölçüde arttırmaktadır.

07 Kasım 2020
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN