Muş Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Muş Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Muş Mantar Çadırı

Muş Mantar Çadırı

            Üretim kategorisinde pratik özelliğe sahip olan, pahalı inşaat masraflarına nazaran ekonomik özelliklere sahip çadır sistemleri, mantarcılık sektöründe de en popüler seçenektir. Bu çadırların en bariz özelliği, sağlam ve ısı yalıtımlı olmasıdır. Bunun yanı sıra kış aylarında yoğun kar yağışına karşı nem izolasyonuna sahiptir. Yağmur ve fırtınanın etkisini içeri yansıtmayan bu tasarımlar, iç kısımda klimanın çalışma sistemini yüzde yüz desteklemektedir. Klimanın çadır içindeki havayı dengelemesi için çadır sisteminin dışarıdaki havanın etkisini içeri yansıtmaması gerekir. Muş mantar çadırı için tercih ettiğiniz tasarımlarımız, profesyonel özelliklere sahiptir.

Takım Anlayışı İle Etkili Çözüm

            Etkili, pratik ve oldukça dayanıklı özelliklere sahip bu çadırlarda, raf sistemi bulunmaktadır. Raf sisteminin en önemli özelliği, küçük alanlarda verimin artmasında önemli rol oynamasıdır. Profesyonel kullanım özelliğine sahip bu çadırların en önemli özelliklerinden biri çatı sistemine sahip olmasıdır. Sıradan kamp veya pazar çadırları gibi basit özelliklere sahip değildir. Çatı sistemi, evlerdeki çatı tasarımına benzemektedir. Suyu aşağı direkt olarak gönderen bu sistem, iç kısımdaki metal iskelet sayesinde oldukça sağlamdır. Rüzgar alır götürür mü? Gibi sorunlar asla yaşanmaz. Zemine monte edilen ve olumsuz bütün hava koşullarına dayanıklı özelliklere sahiptir.

Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin

            Mantar işine başlayacaksanız öncelikle bizimle irtibata geçin. Firmamız çadır kurulumu, iç tasarım kurulumu, devlet desteği, resmi işlemler, komposto temini ve satış konusunda yardımcı olmaktadır. Yüz veya yüz on metre kare bir alana istediğiniz mantar çadırı kurulum işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Mantar çadırının kurulum işlemlerinde tercih edilen malzemeler kalite standartlarının üzerindedir. Bu nedenle çadır kurulum işlemlerimizde, aradığınız kaliteyi bizde bulabilirsiniz. Sıradan olmayan ve profesyonel tasarım özelliğine sahip çadır tesislerimiz, üretimde kaliteyi artıracaktır. Küçükten başlayıp yavaş yavaş büyümek isteyenler için en iyi tasarım seçeneklerini tercih ediyoruz. Bunun dışında bütün arazisine çadır kurmak isteyenler için de çözüm üretiyoruz. Her halükarda, malzeme ve kurulum işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Verimi fazla olan ve ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayan istiridye mantarı, uzmanlık alanımıza girmektedir. Profesyonel çadır sistemi ile tanışmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 
 

07 Kasım 2020
Muş Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
23 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN