Nevşehir Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Nevşehir Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Nevşehir Hayvan Çadırı

Nevşehir Hayvan Çadırı

            Hayvancılıkta çiftçilerimize ekonomik ve pratik çözümler sunan firmamız, hayvancılık yapmak isteyen girişimcilere hizmet sunuyor. Yalnızca kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü hayvan çadırı imalatı ve montajı değil, aynı zamanda, hayvancılıkta üretim için ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanlar konusunda danışmanlık ve destek sağlıyoruz. 

            Hayvan çadırlarımız,  üretmek istediğiniz büyük baş ve küçükbaş hayvanlarınızı korumak ve karınızı en üst düzeyde tutmak için tasalanmıştır. Üretime özel tasarladığımız korunaklı nevşehir hayvan çadırı binaların sağlayamadığı, doğal havalandırma sağlayarak, güneş ışığı ve nemi doğal düzeyde tutar. İstenen düzeyde ışık, ısı ve nem dengesini koruyarak bakteri oluşumunu önler. Hayvanlarınız da oluşabilecek hastalık ve ölüm riskini azaltır. Sizi beklenmeyen zararlardan korur, karınıza katkı yapar.

Hayvanlarınız İçin En Uygun ve En Doğal Ortam

            Çadırlarımız doğal özellikleri sayesinde organik hayvancılık için de uygundur. Hayvanlarda hızlı kilo alımını teşvik eder ve doğal beslenmeye katkı yapar. Çadır yapımında kullandığımız kumaşlarımız ses yalıtım özellikli olup, dışarıdan gelebilecek sesi yutar ve hayvanların korunaklı bir ortamda stresten uzak kalmasına yardımcı olur.

            Hayvan çadırlarımız küçük çiftliklerden, büyük çiftliklere, büyük baş ya da küçükbaş hayvancılıktan kümes hayvancılığına ve hatta organik hayvancılığa kadar her türde üretim için uygun olarak tasarlanmıştır. Kurulum ve üretim aşamasında her türlü destek ve danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır. Özel üretim hayvan çadırlarımızı her türlü hayvancılık ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımda tasarlayarak, kurulum ve üretim aşamalarında da desteğimizi sizlere desteğimizi sürdürüyoruz.

Enerji Tasarruflu ve Sağlıklı Hayvan Çadırı

            Hayvan çadırlarında kullandığımız kumaş özellikleri ve çadır tasarımında kullandığımız kumaş kapaklar, gündüz ayrıca aydınlatma ihtiyacı doğurmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Böylelikle yapay aydınlatmaya gerek duymadan tasarruf sağlarsınız. Ayrıca kullandığımız kumaşın ısı yansıtıcı özelliği sayesinde iç ortamın ısı dengesi korunur ve hayvanlarınız için yaz aylarında daha serin, kış aylarında daha sıcak bir ortam elde edersiniz. Çadırlarımız enerji tasarrufu konusunda cebinizin dostudur.

            Çadırlarımızın sağladığı doğal ve korunaklı ortamda hayvanlarınıza zarar verebilecek kemirgen ya da diğer zararlı böceklerin sığınabileceği, yuva yapabileceği herhangi bir kuytu köşe oluşmaz. Böylelikle zararlı böcekleri imha etmek için ekstra ilaç kullanmanıza gerek kalmadan hayvanlarınızı koruyabilirsiniz.
 

22 Kasım 2020
Nevşehir Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
25 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN