Nevşehir Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Nevşehir Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Nevşehir Solucan Çadırı

Nevşehir Solucan Çadırı

            Organik gübreler piyasada üretimi az ancak talebi çok olan ürünlerden birisidir. Pazardaki bu ihtiyacı fark eden kişiler de bu iş üzerine yoğunlaşmakta ve bu ihtiyacı yeni bir girişim ve iş fikri olarak değerlendirerek kazanç sağlamaktadır. Kendi işinin sahibi olmak isteyen kişiler solucan gübresi adı verilen ve kırmızı solucandan üretilen doğal bir gübre ile kısa süre içinde yüksek kazanç sağlayabilirler. Bu iş için gereken tek şey ise solucan çadırın ve solucan havuzunun kurulacağı boş bir arazi olmasıdır. Bu arazi evinizin yanında bir alan ya da sahip olduğunuz başka boş bir arsa olabilir. İşin çadır kurulumu ve havuz yapımı gibi teknik kısımları ise bu işi yapan firmalar tarafından çok kısa süre içinde halledilmektedir.
 
Nevşehir Solucan Çadırı

            Solucan çadırı kurulumu yapılacak alana öncelikli olarak bir solucan havuzu açılır. Bunun sebebi de yabancı solucanların gübreye karışmasını engellemek için toprak ile teması tamamen kesmektir. Sadece kırmızı solucan ya da Kaliforniya solucanı adı verilen türden elde edilecek olan gübre kullanılmalıdır. Bu havuz içerisinde de alınacak solucanlar ve solucanlar için özel hazırlanan besin maddesi kullanılmaktadır. Solucan gübresi üretimi için kullanılacak solucanlar ve bunlara ait besinler firmalar tarafından size verilmektedir. Dilerseniz firmalardan anahtar teslim üretim tesisi talep edebilir ve kurulan çadır içinde ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri bulabilirsiniz. Firmalar işini tamamladıktan sonra ertesi gün üretime başlayabilir ve sadece birkaç ay içinde ilk ürününüzü toplayarak satışa başlayabilirsiniz.
 
Solucan Gübresi Nerede Üretilir?

            Solucan gübresi üretimi Türkiye’nin her yerinde yapılabilir. Çadır sistemleri sayesinde havadan ve iklim şartlarından etkilenmeden yılın 12 ayı üretim yapmak mümkündür. Tahıl tarımının yoğun olduğu Nevşehir’de de solucan gübresi üreten çiftçiler hem bölgenin ihtiyaçlarını hem de kendi ihtiyaçlarını karşılayarak gübre masrafından kurtulmuş olurlar. Nevşehir solucan çadırı kuran firmalar sadece çadır montajı değil aynı zamanda üreticilerin bu işe girmeleri için alabileceği maddi destek ve hibeleri, solucan besleme ile ilgili teknik bilgileri ve üretim sonrası satış aşamasında dikkat edilecek noktalar ile ilgili teknik bilgileri sizlere vermektedir.
 
 
 
 
 
 
 

22 Kasım 2020
17 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN