Ordu Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ordu Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ordu Mantar Çadırı

Ordu Mantar Çadırı

            Çadır içinde özel olarak üretilen ve bu kategoride birinci sınıf özelliklere sahip olan mantar üretim tesisimiz, klimalı ve raflı özelliğe sahiptir. Klimalı çadır özelliğine sahip olan bu tasarımlarımız, ısı yalıtımlıdır. Olumsuz hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan ve iç mekanda klima ile hava sıcaklığını kontrol altına alan çadırlarımız, mantar yetiştiriciliği kategorisinde tercih edilen seçeneklerdir. Ordu mantar çadırı kurulum işlemlerinde gerekli malzeme ve işçilik, firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bu konuda aradığınız bütün etkili hizmet seçenekleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. 

Bu İşin Uzmanına Sorun

            Yeni bir iş düşünenler için mantarcılık sektörü hakkında bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çadır kurulum, raf kurulumu, klima sisteminin kurulumu, kompost temini, mantarın sulanması, yetiştirilmesi, hasadı, satışı, devlet desteği, resmi izinler ve vergi levhası gibi konularda yardımcı oluyoruz. Raf sistemi sayesinde büyük verim elde edebileceğiniz nadir işlerden biridir. Devlet bu konuda destek vermektedir. Bunun için sertifikalı çadır kurulumu, vergi levhası, sertifikalı kompost gibi bir çok madde bulunmaktadır. Profesyonel ekiplerimizle kısa zamanda iyi bir işe sahip olabilirsiniz. Bu konuda ücretsiz danışmanlık yapan şirketimiz, küçük işletmeler ve büyük işletmeler için çadır kurulum işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arazinin yapısına göre en uygun çadır tasarımı yapılabilmektedir. Çadırların iç kısımları sağlam ve dayanıklı metal iskelet özelliğine sahip olduğu için, rüzgar, yağmur, fırtına, ayaz, çöl sıcakları ve dolu gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Basit çadır sistemleri ile karıştırılmamalıdır. Uzun yıllar hizmet verebilen bu çadırlarda istiridye mantarı üretebilirsiniz.

Organik Tarım Kategorisinin En Kazançlı İşi

            Pazar olanakları oldukça fazla olan ve kazanç oranı olarak diğer seçenekleri geride bırakan mantarcılık, özellikle istiridye mantarı kategorisinde oldukça popüler hale gelmiştir. Fırtına, kar yağışı, yağmur, dolu, ayaz, çöl sıcakları ve rüzgar gibi olumsuz hava koşullarına dayanıklı sağlam çadır tasarımlarımız bu iş için biçilmiş kaftandır. Bunun yanı sıra çadırın nem ve ısı yalıtım özelliğine sahip olması da oldukça önemlidir. Mantar yetiştirme işinde, mantarlar için hava sıcaklığının kontrolü çok önemlidir. Hava sıcaklığının kontrolü için tercih edilen sistem klima sistemidir. Bu klima sisteminin kurulumu da firmamıza aittir. Firmamız kısa zamanda bütün sistemi kurmaktadır.
 

07 Kasım 2020
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN