Sağlıklı Çadır Sağlıklı Ürün - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Sağlıklı Çadır Sağlıklı Ürün – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Sağlıklı Çadır Sağlıklı Ürün

Sağlıklı Çadır Sağlıklı Ürün

Hayvan yetiştiriciliği ülkemizde özellikle son yıllarda modern içeriğe sahip hayvan çadırı sektörü olarak oldukça gelişme kaydetmiştir. Ekin çadır, her türlü hayvan çadırı üretimi, montajı ile bu sektörde bu işi profesyonel anlamda yapan firmalardan biridir.

Hayvan çadırı deyince birçok hayvanın barındığı en modern şekilde beslenmelerinden, yetiştirilmelerine, pazarlanmasına kadar geçen süreç boyunca yaşadıkları evrelerin tamamıdır.

Çadır kümes sektörü konusunda iddialı olan Ekin çadır, salma tavukçuluk sektöründe müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını öncelikleri içine alan bir firma. Hayvan çadırı, basit bir uygulama değildir. Özellikle tavuk kümesciliği çok ciddi bir konu. Binlerce tavuğun barındığı çadırların sağlamlığı, dayanaklığı, hijyenik koşullara sahip olması, ışık geçirgenliği, bakteri barındırmayan özel brandadan yapılmış olmaları işin en önemli kısmı. Beton zemin üzerine kurulan çadırlar, özel makinelerle kurulup, tavuk sağlığını tehdit edecek hiçbir malzeme kullanılmamaktadır.

Tavuk üreticiliğinin en önemli kısmı toplu halde bir arada yaşayan hayvanların sağlıklı, sağlıklı ve toplu hastalıklara karşı en kaliteli koşullarda barınmalarıdır. Tavuk kümesleri, diğer barınaklara göre daha pratik kurulan bir sistem bundan dolayı da fiyatları oldukça ekonomik. Tavuk çiftliği kurmadan önce arazinizin boyutları konusunda çadır imalatçısı ile iletişime geçip, sağlıklı tavuk yetiştiriciliği, hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Ekin Çadır www.ekincadir.com.tr adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Ekin çadır tüm hayvan barınaklarının imalatında ekonomik fiyat, kaliteli malzeme ve özenle yapılmış montaj konusunda profesyonel, uzun vadeli piyasada olan ve çok daha uzun yıllar bu sektörde hizmet vermeye aday profesyonel bir firma. Türkiye’nin her tarafına eşit koşullarda hizmet sunulmaktadır. Büyük baş ve küçükbaş hayvan barınakları imalatında kurumsal firmaları tercih etmeniz her türlü sorunla karşılaştığınızda ciddi, teknik ve güvenilir hizmet veren profesyonel ekiplerle muhatap olmanız anlamına gelir.

Bu durum son derece önemli olduğu gibi sizi hayvan çiftliği sektöründe öne çıkarır, bu sektörde önemli firma olmanızı sağlar. Hayvan yetiştiriciliği, toplumsal bir sorumluluktur. Sağlıklı hayvan ve sağlıklı ürünler tüm halkın sağlığı demektir. Bu sektörde marka olmayı sağlamış imalatçı ve üretici halkası birlikte ciddi sorumluluklar üstlenmişlerdir. Kalıcı olmanın temel koşulu bu bilinci taşımak ve gelecek kuşaklara aktarmaktır.

29 Ağustos 2017
1.945 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN