Samsun Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Samsun Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Samsun Solucan Çadırı

Samsun Solucan Çadırı

            Türkiye’de yeni yeni başlayan solucan gübresi imalatı yurt dışında son derece önemli ve çok fazla talep gören bir yatırım alanıdır. Bu üretiminin de çeşitli ihtiyaçları vardır. Özellikle uygun alanların oluşturulması üretimdeki kaliteyle doğrudan bağlantılıdır. İşte bu ihtiyaçları karşılamak üzere Ekin Çadır olarak birbirinden kaliteli ve çeşitli ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Firmamız içeriğinde daima harika nitelikte ürün çıkarmayı ve bu niteliği yükseltmeyi amaçlayan bir ekip yer almaktadır. Samsun solucan çadırı ihtiyaçlarına en hızlı cevap verebilecek, üretim, kurulum ve montaj yeteneklerine sahip şirketimiz sizleri solucan yetiştiriciliğinin her alanında destekleyecektir.
 
Kaliteden Ödün Vermeyen Ekin Çadır Sizler İçin Üretiyor

            Firmamız, siz kıymetli yatırımcılarımızın kaliteden ödün vermeksizin, tüm gereksinimlerinizi anında ve süratli bir şekilde yerine getirerek beklentilerinizi boşa çıkarmayacaktır. Her türlü çadır ihtiyaçlarını karşılayabilen firmamız edindiği tecrübeyle ihtiyaçlarınızı önceden belirlemiş ve üretim yelpazesini genişletmiştir. Çadır yalıtımı konusunda ileri üretim tekniklerine erişen şirketimiz ülkemizin her köşesine, her türlü hava ve iklim şartlarına uygun solucan çadırları ve diğer çadır çeşitlerini üretebilmekte. Üretiminden kurulum ve montajına kadar her aşamada tüm yükü üstlenmektedir. Sizlere devlet tarafından sağlanan desteklemeler konusunda da yardımcı olmaktayız. Hangi koşullar sağlandığında devlet desteği alabileceğiniz ve hangi belgelerin gerektiği konusunda danışmanlık hizmeti de veriyoruz.
 
Solucan Gübresinde Başarı İçin Bizi Tercih Edin

            Solucan yetiştiriciliği konusunda yılların tecrübesinden faydalanmanızı öneriyoruz. Bu alanda üretimin başarı getirmesini istiyorsanız Ekin Çadır imalatı solucan çadırlarından mutlaka edinmelisiniz. Solucan gübresi üretiminde en önemli faktör solucanların bulunduğu ortamdaki nem ve sıcaklığın belli koşullar altında sabit tutulmasıdır. Bunun içinde her türlü iklim koşulunda aynı ortamı oluşturabilmeniz gerekir. Ekin çadır işte bu en önemli sorunu sizler için halletti.  Isı yalıtımı ve nem tutucu özellikleri sayesinde solucan gübresi üretimi için en uygun ortamı sağlayacak çadırları imal ettik. Siz bize üretim yapacağınız yeri gösterin yeter, belirlediğiniz alan en uygun çadır ebatlarını ve türü sizler için üretelim, kuralım ve montajının en ince detaylarına varana kadar elinizi sürmeden halledelim. Solucan gübresi imalatında başarı için Ekin Çadırı tercih edin. 
 

17 Kasım 2020
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN