Tekirdağ Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Tekirdağ Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Hayvan Çadırı

Tekirdağ Hayvan Çadırı

            Ahır özelliğine sahip olan ve tesis özelliklerine sahip çadırlarımız, kolay kullanım özelliğine sahip güvenilir tasarımlardır. Nem ve ısı yalıtım özelliğine sahip olan çadırlarımız, dayanıklı metal yapıya sahiptir. Paslanmaz özelliklere sahip metal kısımlar, özel montaj seçeneğine sahiptir. İskeleti oluşturan metal bölüm çok sağlam bir şekilde birbirine bağlanmaktadır. Zemine montajlanan bu tasarımlarımız, çatı uçuran fırtınalara bile dayanabilmektedir. Tekirdağ hayvan çadırı ihtiyacı için, firmamız tam tekmil Tekirdağ’a gitmektedir. Gerekli bütün malzemenin tedariki, taşınması ve yerinde montajı gibi kategorilerde, etkili çözüm yöntemleri tercih edilmektedir. 

Firmamızdan Tam Destek

            Hayvancılık sektörüne ilk adımınızı attınız ancak ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Firmamız, çadır kurulumu, çadırın içindeki techizatın temini ve bu sektör için gerekli resmi işlemler kategorisinde çözüm üretmektedir. Hayvancılığın püf noktaları, veteriner işlemleri, yem ve sağım işlemleri gibi konularda, gerekli danışmanlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İnek, koyun ve dana gibi hayvanlar, hayvancılık sektörümüzün temelini oluşturmaktadır. Bu sektörde üst sıralara çıkmak için bu sektöre giriş yapan girişimciler, kısa zamanda rakipleri geride bırakmaktadır. Hizmet kalitesini güncelleyen firmamız, kurulum işlemini sorunsuz bir şekilde sonlandırmaktadır. 

Girişimciler Çiftçiler ve Çiftlik Sahipleri Memnun

            Çadırlarımızın sıradan olmayışı, sağlam, güvenilir ve profesyonel olması, bu sektörde müşteri memnuniyeti meydana getirmiştir. Maliyetli inşaat seçeneklerine nazaran ekonomik olan çadır tesislerimiz, kullanım kalitesi bakımından bina tesislerle aynı kalitededir. Hayvanların kış aylarında üşümemeleri için zemin ve tavan kısmı izole edilmektedir. İstenilen sıcaklık değeri, çadırların içerisinde oluşturulabilmektedir. Firma olarak, çadır tesis kategorisinde yılın her gününde hizmet vermekteyiz. Hava koşulları elverdiği sürece, adresinize çadır hizmeti ulaştırabiliriz. 

Hayvancılığa Özel Tasarım Hizmeti

            Çadırın iç kısmı, özel olarak tasarlanmaktadır. İç kısımda, hayvanların yeri, otlama bölümleri, sulama bölümleri ve diğer bölümler, profesyonel ekipler tarafından sorunsuz bir şekilde montajlanmaktadır. Kurulumun hemen ardından hayvanlarınızı ahır çadırlarımıza yerleştirebilirsiniz. Hayvan sayısı artmaya başladığı zaman, ekiplerimiz yeni çadırları eski çadırların yanına kurabilmektedir. İleriye dönük büyüme planınız varsa, tecrübeli elemanlarımız, bu plana göre ilk çadırınızı kurmaktadır. Çok sayıda hayvanı olan ve bu hayvanların sayısını artırmak isteyen girişimciler içinde özel tasarımlarımız mevcuttur.
 

22 Kasım 2020
Tekirdağ Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN