Trabzon Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Trabzon Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Trabzon Hayvan Çadırı

Trabzon Hayvan Çadırı

            Et sektörünün temelini oluşturan ve özellikle Kurban Bayramında çok hızlı satılan küçük ve büyük baş hayvanlar, özel çadırlarda yetişmektedir. Günümüz et kategorisinin temelini meydana getiren hayvancılık, dayanıklı, sorun teşkil etmeyen ve güvenli özelliklere sahip çadırlarda yapılabilmektedir. Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen şirketimiz, büyük ve küçükbaş hayvancılık sektörüne giren bütün girişimciler için profesyonel çadır kurulumu gerçekleştirilmektedir. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Trabzon hayvan çadırı sektöründe de bizi tercih edebilirsiniz. Yurdumuzun her noktasına, çadır hizmeti götürebiliyoruz. Kısa zamanda biten bu çadırlarımız, hemen işe başlama fırsatı vermektedir. 

İklimsel Farklılıklar Göz Önüne Alınıyor

            Türkiye, dört mevsimin yaşandığı bir ülkedir. Ülkemizin dört bir yanına çadır hizmeti götüren firmamız, bu iklimsel farklılığı göz önüne alarak, gerekli önlemleri almaktadır. Nemli bölgeler için özel çadır kurulum işlemleri, çadırın kullanım kalitesini artırmak için tasarlanmaktadır. Sertifikalı çalışan ve uzman ekiplerle yoluna devam eden kuruluşumuz, yağışlı bölgeler için de gerekli önlemleri almaktadır. Sıcak bölgeler için ve soğuk bölgeler için, gerekli önlemler alınmaktadır. Çadır kurulumunda diğer önemli konular, çevresel etkilerin dikkate alınmasıdır. Güvenli bir şekilde hayvancılık yapabilmeniz için, toprak kayması, sel ve benzeri etkenlere dikkat edilmektedir. En uygun zeminin tercih edilmesinden sonra, firmamız, çadırın iskelet kısmını zemine monte etmektedir. Bölgesel etkinin minimuma inmesi için, gerekli bütün önlemler alınmaktadır. 

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Sunuyoruz

            Hayvancılığa ilk adımı atacağınız zaman bizimle istişare etmeyi unutmayın. Elemanlarımız, bu sektörde başarılı olmanız için, gerekli bütün tüyoları sizinle paylaşmaktadır. Vergi, ruhsat, izinler ve diğer bütün resmi işlemler, danışmanlık hizmetimizin çerçevesinde değerlendirilmektedir. Ahır tesislerimizle, hayvancılık sektöründe istediğiniz istikrarı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Ahırların temizliği ve hayvanların sulanması gibi kategoriler için gerekli hale gelen su tesisat seçenekleri, akşam saatlerinde çalışma imkanı sunan aydınlanma seçenekleri, çadır tasarımlarımız ile uyumlu özelliklere sahiptir. Çadırlarımızda havalandırma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca beklenmedik bir durum nedeniyle, çadırın yeri değişmesi gerekirse, elemanlarımız çadırın yerini değiştirebilmektedir.  Çadır sistemi ile büyüme trendine giren firmalar için kolaylık sağlıyoruz. Ahır ihtiyacının pratik bir şekilde karşılanması için tasarlanan çadırlarımız, bina gibi sağlam ve kullanışlı özelliklere sahip özel tasarımlardır. 

 

22 Kasım 2020
Trabzon Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
38 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN