Uşak Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Uşak Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Uşak Hayvan Çadırı

Uşak Hayvan Çadırı

            Türkiye’nin bütün illerinde büyükbaş hayvan yetiştiricileri ve besleyicilerinin ihtiyacı olan barınakların inşa süreci ve maliyeti büyük yatırımlar gerektirmektedir. Bu tür tesisleri kurmak için altyapı hizmetleri, projelendirme ve inşa gibi iş takvimine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu da, üreticiler için para ve zaman kaybı demektir. Bu maliyetleri minimum seviyede tutmak için en uygun kapalı alan, ticari çadırlardır. Firmamız büyükbaş hayvan besi ve yetiştiriciliği yapan üreticiler için profesyonel boyutlarda çadır imalatı yapmaktadır. Bir hayvan barınağının gerektirdiği tüm özelliklere sahip olan çadırlarımızı her ile getirerek montaj dahil kurmaktayız.
 
İmalat Öncesi Altyapı Çalışmaları

            Bir çadırın kurulacağı alanın seçimi, zemin özellikleri ve hava koşullarına göre konumlandırılması gibi faktörleri içeren altyapı hizmetleri ile üreticilerin en iyi hizmeti almalarını sağlamaktayız. Büyükbaş hayvan barınağı için ayrılacak yerin eğimi, alanın hangi yönden daha fazla rüzgar aldığı, güneş ışığı alma durumu planlanır. Bu planlama en iyi verimi almak ve hayvanların rahat etmesi bakımından önemlidir. Hafif eğitimin tercih edilmesinin nedeni, aşırı yağışlarda su baskınlarından ve su birikintilerinden korunması için gereklidir. Yine rüzgar yönü de, çadırın iç alanın havalandırılması ve hayvanların aşırı rüzgardan korunması için önem arz eder. Ayrıca çadırda kullanılacak elektrik ve su kaynaklarının da alana yakın olması ve gerekli tesisatın çadırda rahat kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu hizmetlerin tamamı firmamızın teknik ekibi tarafından planlanarak uygulanmaktadır. Üreticilerin bu projelendirme çalışmalarındaki fikirleri ve önerileri tarafımızdan değerlendirilerek uygulanır. Bu projelerimizin en güzel örneklerini uşak hayvan çadırı kurulumunda görebilirsiniz. 
 
Çadır Kapasitesinin Belirlenmesi

            Genel altyapı koşulları oluşturulan çadır alanının büyüklüğü ve çadırda bulunacak hayvan adedinin belirlenmesinden sonra imalatı yapılacak çadırın büyüklüğü ve boyutları belirlenir. Çünkü 50 adet büyükbaş hayvan için üretilecek bir çadıra 100 adet hayvanın sığdırılması mümkün değildir. Zaten kapasitesinden fazla hayvan barındırmak sağlık ve verim açısından sakıncalı olacaktır.
 
Çadır İmalatı ve Montajı

            İmalatlarımız Ankara’da Ostim Sanayiinde üretilmektedir. Atölyelerimizde çadır imalatında uzman çalışanlarımız en kaliteli malzemeden ticari çadır üretimini gerçekleştirmektedir. Çadır iskeletinde kullanılacak olan profil malzemeler, bağlantı elemanları ve havalandırma bacaları ekipmanları tamamen kendi üretimimizdir. Bu imalat için ayrıca ek bir maliyet çıkarılmamaktadır. Belirlenen kapasite ve boyutta imal edilen çadırlar sipariş verilen il veya ilçeye nakledilerek montajı yapılır.
 

22 Kasım 2020
Uşak Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
63 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN