Van Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Van Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Van Solucan Çadırı

Van Solucan Çadırı

            Yeni bir iş düşünenler için firmamızın tesis kurulum seçenekleri en iyi seçenekler içerisinde yer almaktadır. Hizmet kalitesini güncellemeye devam eden şirketimiz, metal iskeletli çadır kurulum işlemleriyle, kısa zamanda piyasaya girmenizi sağlamaktadır. Sertifikalı çalışan şirketimiz, işinde uzman personellerle kısa zamanda çadır kurulum işlemini gerçekleştirmektedir. Van solucan çadırı kategorisinde tesis ihtiyacı olan girişimciler için kısa zamanda çözüm kurulum işlemi gerçekleştiriyoruz. Sadece Van ili ile sınırlı kalmayan firmamız, ülke genelinde hizmet vermektedir. 

Sistemi Baştan Kuruyoruz

            Çadırlarımız, soğuk ve sıcak havanın olumsuz etkisine karşı son derece dayanıklıdır. Solucanlara ait özel çadır kurulumunda, baştan sona bütün kurulum aşamalarını adresinize taşıyoruz. Vergi, izinler, ruhsat alımı, teşvikler, çadırın kurulumu, çadır içinde solucan sandıklarının tahsis edilmesi, solucanların beslenmesi için gerekli mamanın temin edilmesi ve ürünün satışı gibi konularda firmamız çözüm üretmektedir. Pratik, etkili ve konusunda deneyimli elemanlarımızla istediğiniz hizmet kalitesini kapınıza getirmeye devam ediyoruz. Bu sektörde sıvı gübre üretimi ve katı gübre üretimi yapılmaktadır. Bu konularda da bizden destek alabilirsiniz. Bu işi yapmaya karar verenler için firmamız, çadır kurulumunda gerekli bütün malzemeleri tedarik etmektedir. Yaptığımız işler profesyoneldir. Kamp çadırları ile karıştırılmamalıdır. Yağmur, fırtına ve kar yağışında sorun teşkil etmez. Bir bina kadar sağlam özelliklere sahiptir.

Hizmet Kalitesini Artırıyoruz

            Metalik yapısı çok dayanıklı olan ve paslanmaz özelliği ile yıllarca kullanılan çadırlarımız rüzgar, yağmur ve fırtınaya dayanıklıdır. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen şirketimiz, yılın her gününde hizmet vermektedir. Türkiye geneli çalışan kuruluşumuz, hava koşulları elverdiği müddetçe hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen kuruluşumuz, hizmet kalitesini kapınıza getirmeye devam etmektedir. Montaj, taşıma ve benzeri birçok işlemi problemsiz bir şekilde çözümleyen firmamız, sizin için ilk ciddi adımı atmaktadır. Taşıma işleminde gerekli olan bütün seçenekleri pratik bir şekilde değerlendiren firmamız, nakliye ve malzemenin tedariki konularında da çözüm üretmektedir. Üretim ve montaj işlemini aynı çatı altında gerçekleştiriyoruz. İyi bir iş istiyorsanız ve sektörde söz sahibi olmak istiyorsanız, merdiven altı üretim seçeneklerini bir kenara bırakın. Çadırlı tesislerimizle iyi bir başlangıç yapın.
 

22 Kasım 2020
Van Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
14 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN