Yozgat Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Yozgat Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Yozgat Mantar Çadırı

Yozgat Mantar Çadırı

            Tarımla uğraşan birçok çiftçimiz, arazilerinin belirli yerlerinde farklı üretimler yapmak için girişimlerde bulunmaktadır. Tarlaların ekimi ve hasadın beklenmesi süreci aylarca sürmektedir. Bu zaman zarfında hayvancılıkla uğraşmak veya son günlerde revaçta olan mantar üretimiyle iştigal etmek istemektedir. Yine hobi amaçlı istiridye mantarı üretimi yapmak isteyen ve küçük gelirler elde etmek isteyenlerin sayısı az sayıda değil.
 
            Gerek küçük ölçekli, gerekse büyük ölçekli üretimler için girişimde bulunanların ilk tercihi çadırda üretim seçeneği olmaktadır. Endüstriyel çadırlar sebze üretiminde, hayvancılık alanında üreticilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Hızlı ve kolay kurulum sayesinde hemen üretime geçilebilmektedir.
 
Farklı Amaçlara Uygun Endüstriyel Çadırlarımız

            Büyükbaş hayvancılık yapacaklar için ürettiğimiz çadırlarımız, ebatları itibariyle yeterli alan sağlamaktadır. Kümes hayvancılığı yapmak isteyenler için ürettiğimiz kanatlı çadırlarımız hayvanların rahat bir şekilde gezinmelerine ve gelişimlerine katkı sağlar. Son günlerde tırmanarak devam eden istiridye mantarı üretimi için mantar çadırlarımız da çok satılan ürünlerimiz arasında yer almaktadır.
 
Yerinde Kurulum Hizmetimiz

            Tüm çadırlarımızı Ankara Ostim’de bulunan atölyelerimizde imal etmekteyiz. Ankara merkezli ürettiğimiz tüm çadırlarımızı Türkiye’nin her iline ve ilçesine kadar teslim etmekteyiz. İç Anadolu Bölgesinin illerinden biri olan yozgat mantar çadırı siparişleriyle dikkat çeken illerimiz arasında bulunmaktadır. Teslimatımız firmamız tarafından yapılmakta ve yerinden kurulum, montaj hizmetini de vermekteyiz. Montaj ekibimiz uzun yıllar bizim çalışan tecrübeli personelimizden oluşmaktadır.
 
İmalat Öncesi Fizibilite Çalışlarımız

            Çadır üretimi öncesi detaylı bir fizibilite ve projelendirme çalışması yapmaktayız. Çadırın kurulacağı alanın ve zeminin incelenmesi, gerektiğinde zeminin düzenlemesi yapılması gerekmektedir. Çadırların amacına uygun ebatlarda, sağlam ekipmanlarla üretilmesi çalışmaları bu proje çalışmasından sonra başlamaktadır.
 
Sağlıklı ve Güvenlik Çadırlar

            Çadırlarımızda dışarıdan kemirgen ve haşerelerin girmesini engelleyen pencere ve havalandırma kapakları bulunmaktadır. Hastalıklardan sebzelerin veya mantarların korunmasına amacıyla kuşların girmesini de engellemektedir. Dış ve iç yüzeyi ısı yalıtımlı olan çadırlarımız, toz ve kir tutmayan özel çadır kumaşlarından imal edilmektedir. Çadır sistemin kurulduğu çelik konstrüksiyon malzemeleri ve ekipmanları da firmamızca üretilmektedir. İskelet sistemi sağlam çelik tabanların üzerine yerleştirilerek kurulmaktadır. Diğer bağlantı elemanları ve malzemeleri çadır maliyetine dahildir. Anahtar teslimi olarak ürettiğimiz çadırlarımız için montaj sonrası ekstra bir maliyetle karşılaşmazsınız.
 

07 Kasım 2020
Yozgat Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN