Zonguldak Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Zonguldak Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Zonguldak Hayvan Çadırı

Zonguldak Hayvan Çadırı

            Ülkemizde uzun yıllardır yapılan hayvancılık, Avrupa ve Amerika’da gelişmiş yeni nesil yöntemler kullanılarak yapılmakta ve üretimdeki kalite verimliliğin artırılması sağlanmaktadır. Ekin Çadır olarak biz de yeni gelişmelere ihtiyaç duyan ülkemiz hayvancılık sektörüne ürettiğimiz birbirinden kaliteli ve yalıtımlı çadırlarımızla destek oluyoruz. Hayvancılık sektöründeki üretiminin çok farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçların başında uygun hayvan barınaklarının oluşturulması gelmektedir. İşte bu ortamları oluşturmak amacıyla Ekin Çadır olarak yüksek kaliteli ve dayanıklı çadırlarımızı sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermek adına üretiyoruz. Şirketimiz bünyesinde her zaman eşsiz kalitede ürün üretmeyi ve bu kaliteyi geliştirmeyi hedefleyen bir ekip yer bulunmaktadır. Zonguldak hayvan çadırı taleplerine süratle cevap verecek, imalat, montaj ve kurulum imkânlarına sahip firmamız siz yetiştiricileri hayvan besiciliğinin her aşamasında desteğini esirgemeyecektir.
 
Ekin Çadır Hayvan Besiciliğindeki İhtiyaçlarınızı Düşünerek Üretir

            Şirketimiz, üretimde kaliteden ödün vermez, tüm taleplerinizi hemen ve hızlı bir biçimde karşılar. Her çeşit çadır taleplerinizi karşılayabilen şirketimiz sahip olduğu tecrübeyle gereksinimlerinizi önceden tespit etmiş ve imalat çeşitlerini buna göre genişletmiştir. Hayvan çadırı yalıtımı alanında ileri imalat tekniklerine ulaşan firmamız Türkiye’nin her bölgesine, her çeşit iklim ve hava koşullarına uygun hayvan çadırları üretebilmektedir. İmalatından montajına varana kadar her adımda tüm yükü biz üstleniyoruz. Hayvan besiciliğinde hükümet tarafından verilen destekler üzerine de danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
 
Hayvan Besiciliğinde Kalite ve Verimliliğin Sırrı Ekin Çadır

            Hayvan besiciliği çadırları üzerinde edindiğimiz yılların tecrübesinden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu sektörde üretimin kazanç sağlamasını arzu ediyorsanız Ekin Çadır üretimi hayvan çadırlarından birine sahip olmalısınız. Hayvan besiciliğinde en önemli faktör hayvanların barındığı alandaki ısı ve nemin sabit koşullarda tutulmasıdır. Bu yüzden de her türlü hava şartlarında aynı korunaklı koşulları koruyabilmeniz şarttır. Ekin Çadır bu en önemli soruna çözüm getirdi.  Nem koruyucu, ısı yalıtımlı ve hava temizleyici özellikleri sayesinde hayvan besiciliği için en doğal ve korunaklı ortamı oluşturacak çadırları ürettik. Bize besicilik yapacağınız alanı belirleyin yeter, sunduğunuz alana göre en ideal çadır boyutlarını ve çeşidini sizler için imal edelim, kurulumunu ve montajını yapalım. Hayvan besiciliğinde verimlilik ve kalite için tercihiniz Ekin Çadır olsun.
 

22 Kasım 2020
Zonguldak Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
20 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN