Adana Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Adana Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Adana Hayvan Çadırı

Adana Hayvan Çadırı

Adana şehrinin en sıcak havasında dahi rahatlıkla hayvan yetiştiriciliğini güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Adana hayvan çadırı çeşitleri sayesinde, en soğuk ve sert havalarda dahi hayvanların güven içerisinde yaşamalarına olanak tanıyan özel yalıtımlı çadırlar, kaliteli bir malzeme yapısı altında üretilmektedir. Ayrıca imalattan montajına kadar profesyonel bir kadro eşliğinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde, sizler hayvanlarınızı güven içerisinde yetiştireceksiniz. Şu an için devletin de teşviki ile birlikte sunduğu özel meali kaynakları sayesinde Türkiye’nin bütün farklı şehirlerinde hayvan yetiştiriciliğini geliştirebilirsiniz. Geniş iç hacimli ve sağlam iskelet yapısı ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu çadırlar, hayvanların rahatlıkla konaklayabilmesine olanak vermektedir.

Adana’da hayvan çadırları

Tamamen kaliteli malzeme ile fabrikasyon olarak üretimden geçmiş olan hayvan çadırı çeşitleri, sizlere Türkiye için en büyük öneme sahip hayvanlarını yetiştirmenize olanak vermektedir. İnek ya da koyun ve tavuk gibi birçok değişik seçenek dahilinde devlet teşvikini alarak kaliteli çadırlarda üretim sağlayabilir, Türkiye’nin bütün farklı şehirlerine sağlık içerisinde hayvanlarınızı ulaştırabilirsiniz. Özellikle Adana ilinin en sıcak havalarında ve kışın en sert dönemlerinde de özel yalıtımı sayesinde, hayvanların telef olmasına önlem alan bu çadırlar; sizlere firmamız bünyesinde çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Yeni bir işe atılmak ve güzel bir getiri kazanmak isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tüm olanaklarını yer aldığı çalışmalarımız bünyesinde, ayrıca çadırlarda kullanılacak ekipmanların da üretiminde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede tam donanımlı şekilde hayvan çadırlarını elde edebilir, rahatça ve güvenle üretim sağlayabilirsiniz.

Profesyonel hayvan çadırı hizmeti

Titiz bir işçilikle imalatından başlamak üzere montajına kadar gerçekleştirdiğimiz profesyonel çalışma sayesinde, hayvan çadırlarını sizlere garanti belgesi ile sunmaktan gurur duyarız. Profesyonel çalışanlarımız ile daha sonraları da yine 7/24 sizlere her daim çözüm odaklı destek sunuyoruz. Bilindiği üzere ülkemizde hayvan yetiştirici istenilen miktarda değil. Bu yüzden bazı hayvanlar mecburiyetten ötürü ithal ediliyor. İşte bu engeli kırmak ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde hayvan üretimi gerçekleştirmek adına, devlet özel bir hibe sunmaktadır. Bu teşviki elde ederek firmamız ile hemen iletişim kurabilir, kaliteli çadırları anahtar teslim almak suretiyle hemen hayvan üreticiliğine başlayabilirsiniz.

21 Ekim 2018
1.978 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN