Afyonkarahisar Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Afyonkarahisar Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Afyonkarahisar Mantar Çadırı

Afyonkarahisar Mantar Çadırı

            İstiridye mantarı, vitaminli içeriği ile oldukça besleyicidir. Doğadan mantar toplamak risklidir. Ancak kültür mantarı oldukça güvenlidir. İstiridye mantarı seçenekleri de bu kategoride rağbet görmektedir. Afyonkarahisar mantar çadırı için her zaman müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Bu kategoride sizler için sağlam bir temel oluşturabiliriz.

Yeni İş İmkanı

            İstiridye mantarı yetiştiriciliği, yeni bir iş imkanıdır. Bu iş için küçük bir arsa yeterlidir. Firmamızı tesis kurulumu için aradığınızda, gerekli bütün techizatlar ve malzemeler adresinize ulaştırılmaktadır. Profesyonel ekibimiz, istiridye mantarı çadır işlemlerini planlı bir şekilde yapmaktadır. Çadır içinde raflı sistem, ürün verimini bir kaç kat artırmaktadır. Ekiplerimiz, yalıtımlı özelliklere sahip çadır içerisine raflı sistemi kurmaktadır. Raflı sistemin yanı sıra içerideki sıcaklığı koruyacak cihazlar da temin edilebilmektedir.
 
             İstiridye mantarının istediği hava koşulları bu çadırlarda oluşturulabilmektedir. İskelet kısmı metal olan çadırlar, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Bu ticari çadırlar basit çadırlarla karıştırılmamalıdır. Dayanıklı, metal iskeletli ve içerisi tam techizatlı özel çadırlardır. Rüzgar, fırtına, yağmur ve benzeri etkenlere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Metal rafların kaldırma gücü oldukça fazladır. Profesyonel ekip anlayışı ile çözüm üreten ve bu kategoride etkili hizmet anlayışını tercih eden şirketimiz, sertifikalı çalışmaktadır.

Hizmet Kalitemiz Güncellenmektedir

            Üretimde etkili çözüm seçeneklerini tercih eden ekiplerimiz, istiridye mantarı kategorisinde yeni iş imkanlarını kapınıza getirmektedir. Devlet desteğinin alınması konusunda da yardımcı oluyoruz. Bu konuda yol gösterici olan firmamız, kazanç kapısını sonuna kadar açmaktadır. Çadır kurulum hizmetlerinde sistematik bir şekilde çalışan firmamız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. Çadır kurulum işlemlerinde işçilik ve malzeme ayrı şekilde hesaplanmaktadır. Kurulum işlemlerinde çadırların özellikleri belirleyici rol oynamaktadır.
 
            Hizmet kalitesini güncelleyen ve bu konuda çözüm üreten firmamız, arsanızın şekline göre tesis kurmaktadır. Birden fazla çadır kurmak isterseniz, arsanıza uygun proje seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kış aylarında kar yağışı ile birlikte çadırlarda kar birikintileri oluşur. Bu kar birikintilerinin meydana getirdiği sular, çadırdan aşağı inmemektedir. Yüzde yüz yalıtkan olan ve ısı yalıtımı özelliğine sahip olan çadırlar, neme karşı dayanıklıdır. Çürüme veya kokma gibi durumlar meydana gelmemektedir. 
 

07 Kasım 2020
Afyonkarahisar Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
32 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN