Bingöl Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bingöl Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bingöl Hayvan Çadırı

Bingöl Hayvan Çadırı

Bingöl Hayvan Çadırı Kurulumu

            Hayvancılık sektöründe çalışan kişiler hayvanları için belirli ölçülerde hayvan çadırına ihtiyaç duyarlar. Kanatlı hayvanlardan küçükbaş hayvanlarına, küçükbaş hayvanlarından büyükbaş hayvanlarına kadar hayvancılık sektörü için önem arz eden hayvanlar bu çadırlarda barınmaktadır. Satış alanı, depolama ve barınma ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan bingöl hayvan çadırı ihtiyaca göre farklı ebatlarda üretilmektedir. Zorlu iklim şartlarına ve dört mevsime dayanıklılık gösterecek şekilde kurulumu yapılan hayvan çadırları, hayvanların sağlığının korunmasında yardımcı olmaktadır. Hayvanlar için sağlıklı bir ortam sunarak insanların da sağlığını korumaktadır.

            Hijyenik ortamlarda hayvanlara barınak imkanı sunan hayvan çadırları, hayvanların giriş çıkışlarının güvenli bir şekilde olmasını sağlar. Her türlü en, yükseklik ve boya göre çadırların üretimi yapılır. Hayvan çadırlarının montajını ve kurulumunu firmanın profesyonel ekibi yapmaktadır. Çadırların kaliteli olması ve uzun süre kullanılması için birinci sınıf kalitedeki malzemeler kullanılmaktadır. Seyyar ahır olarak da kullanım gösterilebilen hayvan çadırları, her türden hayvana kaliteli yaşam alanı sunar. Çadırın içindeki ısının sabit kalması için kimi zaman hayvan çadırlarında ısı yalıtım kullanılmaktadır.

Bingöl Hayvan Çadırı Özellikleri

            Rüzgar gibi zorlu iklim şartlarına dayanıklılık gösteren hayvan çadırlarının içerisi Kurban Bayramı’nda müşterilerin o çadırdaki hayvanları satın almasını sağlamaktadır. En az 500 ile 1500 arasındaki hayvanlar çadırın içine sığabilmektedir. İnsan sağlığını tehlikeye atmaması için hayvanların hastalığa yakalanmayacak şekilde anti bakteriyel ham maddelerden üretilen hayvan çadırları, hayvancılık ile uğraşan kişilerin problemlerini çözmeye yönelik tasarlanmıştır. Çadırın üretiminde kullanılan ham madde sayesinde, akrep ve yılan gibi zararlı hayvanların büyükbaş hayvanlara veya küçükbaş hayvanlara ulaşması engellenmektedir.

            Çadırlar kullanım açısından aşırı sıcak ve soğuk havanın içeri girmesini önlemektedir. Yaz aylarında içerisi serin olan bu çadırların, kış aylarında içerisi sıcaktır. Otantik bir dekor ile süslenebilen çadırlar hayvancılık ile uğraşan insanlara cazip gelmektedir. Taşınabilir özelliği sayesinde bir şehirden başka bir şehire hayvan çadırını taşımak mümkündür. Herhangi bir su ve yağmur sızıntısı almayan hayvan çadırları, kötü hava şartlarından etkilenmemektedir. Her türlü bölge için uygunluk gösteren çadırlar, Kurban Bayramı’nda birçok müşteriyi de ağırlamaktadır. Kurulum için ek bir ücret ödenmemekle birlikte birkaç yıl garantisi de vardır. 

22 Kasım 2020
Bingöl Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN