Iğdır Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Iğdır Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Iğdır Solucan Çadırı

Iğdır Solucan Çadırı

            Geçmişten bugüne ülkeler, tarımsal faaliyetler gerçekleştirmektedir. Ülkelerin gerçekleştirmiş olduğu bu tarımsal faaliyetler diğer ekonomik etkinlikleri oranla daha fazla Önem arz etmektedir. Zira gerçekleştirilen tarımsal faaliyetler bütün ekonomik etkinliklerin temelini teşkil etmektedir. Gerçekleştirilen tarımsal faaliyetler ile birlikte hem üretim gerçekleşmekte hem de ticari faaliyetler doğmaktadır. Tarımsal üretimin bu önemine istinaden bu alanda çeşitli çalışmalar yürütülmüştür. Bu çalışmalardan en önemlisi ise tarımsal faaliyetler konusunda üretimi artırmak adına yapılmış olan gübreleme çalışmalarıdır. 
 
            Yapılan bu çalışmalar neticesinde çeşitli gübreler üretilmiş ve tarımsal üretim bir anlamda artırılmıştır. Kısa vadede gerçekleştirilen bu amaç doğrultusunda ürün artışı gerçekleştirilirken; gübreler içerisinde yer almakta olan çeşitli kimyasallar sebebiyle de toprağın kalitesi günden güne azalmış ve tarımsal üretim uzun vadede zarar görmüştür. Ayrıca gübreler içerisinde yer almakta olan çeşitli kimyasallar insan sağlığını da olumsuz yönde etkilemiş ve dünya genelinde birçok hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Yapılan çeşitli araştırmalar neticesinde hastalıkların kaynağının tarımsal üretimde kullanılan gübreler içerisinde yer alan kimyasallar olduğu ortaya koyulmuştur. Bu bağlamda tarımda yeni yönelişler adını vermiş olduğumuz bir döneme girilmiş oldu. Bu yönelişler kapsamında ortaya konulan solucan gübresi organik olması hasebiyle tarımda bir çığır açmıştır.

Solucan Gübresi 

            Solucan gübreleri Kaliforniya solucanlarının içerisinde yer almakta olan özel bir sistem ile elde edilmektedir. Ayrıca Solucanlar beslenmesi kolay olan canlılar olduklarından dolayı girişimcisine oldukça yüksek gelirler sağlamaktadır. Kaliforniya solucanları bir yılda 20 kat artış gösterebilmektedir. Bu yönüyle de girişimcilerine işletmelerini büyütmelerini kolaylaştırmaktadır. 1 kg solucan gübresi piyasada 20 TL eden işlem görmektedir.

Çadır Özellikleri

            Firmamız tarafından özel olarak imal edilen solucan çadırları özellikleri bakımından girişimcilere risksiz üretim avantajını sunmaktadır. Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen solucan çadırları tamamen girişimcinin isteğine uygun olarak tasarlanmakta olup; bulunan bölgenin özellikleri de dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Ayrıca üretimi gerçekleştirilen çadırların içeriğinde yer almakta olan bütün malzemeler A Sınıf kaliteden meydana gelmektedir. Firmamız yeni girişimci adaylarına da solucan gübreciliği kapsamında her türlü desteği ücretsiz danışma sistemi vasıtasıyla sunmaktadır. Sizlerde firmamızın iletişim kanalları ile kontak kurarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Özellikle firmamız tarafından kurulumu gerçekleştirilen ığdır solucan çadırı girişimcimiz ve çevrede bulunan kimseler tarafından oldukça beğeni kazanmıştır.

17 Kasım 2020
Iğdır Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN