Kütahya Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kütahya Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kütahya Mantar Çadırı

Kütahya Mantar Çadırı

            Mantar hem üretim kolaylığı hem de geniş pazar alanı ile mantar yetiştiricilerinin oldukça tercih ettiği bir seçenektir. Çok sayıda mantar çeşidi üreticilik için uygun olmakla beraber, para getirisi en yüksek mantar türlerinden birine istiridye mantarı örnek olarak gösterilebilir.  Bu nedenle istiridye mantar ticareti hem yetiştiriciler için hem de yeni bir iş kurmak isteyen girişimler için oldukça güzel bir alandır. Aşağıda istiridye mantarlarının yetiştirilebileceği uygun çadır ortamı, çadırın özellikleri ve anahtar teslim çadır üretimi yapan Ekin Çadır firmasına ait detaylar verilmiştir.

İstiridye Mantarının Yetişeceği Ortam

            Hâlihazırda mantar üretimi ile ilgilenenler ya da bu işe sıfırdan başlayanlar için dikkat edilmesi gereken ilk şey mantarların yetiştirilebileceği uygun bir ortam hazırlanmasıdır. Burada önemli olan istiridye mantarlarının büyümek için kapalı ve hijyenik bir alana ihtiyaç duyduğu bilgisidir. Mantar yetiştirmek için gerekli olan elverişli alan, ticari amaçlı bir mantar çadırı ile oluşturulabilir. Uygun ortam sağlanırsa, istiridye mantar üreticiliği harcanan yatırımı sadece birkaç ay içinde yerine koyup edip, yatırımcıyı kara geçirebilmektedir. Bu konuda kendi internet sitesine de sahip olan Ekin Çadır, profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet imkanı sunmaktadır. Ana ofisi Ankara ili Ostim bölgesinde yer alan firma, istek doğrultusunda Türkiye’nin tüm bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Kütahya mantar çadırı da Ekin Çadır firması tarafından faaliyet gösterilen alanlardan biridir.

İstiridye Mantar Çadırının Özellikleri

            Ekin Çadır, gerekli keşifler tamamlandıktan sonra istiridye mantarı için uygun çadırı ve çadır için gerekli ekipmanları üretip, yerinde monte eder. Mantar çadırı için vazgeçilmez olan yalıtım, pamuk kompost ve ranza sistemi; işinde uzman ekipler tarafından kurulur. Çadır yalıtımları için 10 santimetre kalınlığa sahip camyünü ve üzerini kaplamak için alüminyum kullanılır. Web sitesine www.ekincadir.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz Ekin Çadır, işe yeni başlayacaklar için bünyesinde devlet destekleri ile ilgili danışmanlık hizmeti de vermektedir. Firma prosedürü, tamamen ticaret amacı ile hazırlanan bu alanları üretirken müşteri istek ve memnuniyetini de göz önünde bulundurmaktadır. Ayrıca firma sertifikalı olarak çalışması ile bir güven ortamı yaratmaktadır.
 

07 Kasım 2020
Kütahya Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
19 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN