Tekirdağ Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Tekirdağ Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Mantar Çadırı

Tekirdağ Mantar Çadırı

            Üretim tesisi konusunda en popüler seçenekler, günümüzde çadır sistemleridir. Seracılık sektöründe popüler olan bu sistem mantarcılık sektöründe de büyük ilgi görmüştür. İnşaat dünyasının çok pahalı hale gelmesi ile birlikte, çiftçiler çadır sistemini benimsemeye başlamıştır. Sıradan pazar çadırlarıyla alakası olmayan bu çadırlarımız, profesyonel özelliklere sahiptir. Tekirdağ mantar çadırı kurulum seçeneklerinde, arazinin yapısı göz önüne alınmaktadır. İster küçükten başlayın isterseniz bütün arazinize çadır kurdurun, profesyonel ekiplerimiz bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. 

Bu Sektör Oldukça Kazançlı

            İstiridye Mantarı yetiştiriciliği, son günlerin en popüler iş kollarından biri haline geldi. Bunun nedeni mantarın pahalı olması, senede üç dönem hasadının olması ve veriminin yüksek olması gösterilebilir. Bunun yanı sıra çadır sisteminin ekonomik olması ve pratik olması da cazibesini artırmıştır. Firmamız, çadır, çadırın metal iskeleti, iç kısımda mantar rafları ve klima kurulumu gibi bütün işlemleri toptan yapmaktadır. Bunun yanı sıra, resmi evraklar, devlet desteği, mantarın yetiştirilmesi ve satışı gibi konularda ücretsiz danışmanlık yapabilmektedir. Bu kategoride etkili çözüm seçenekleri ile tanışmak istiyorsanız, bizi aramanız yeterlidir. En kısa zamanda adresinize malzemeleri getirerek kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. Çadırlarımız, sıradan basit çadırlar değildir. Pazarlarda veya kamplarda kullanılan basit çadırların ötesinde profesyonel tasarımlardır.

Mantar Yetiştirmek İçin Doğru Adrestesiniz

            Bu işi tercih ettiniz, ancak nasıl başlayacağınıza karar veremediniz. Bu kategoride yapmanız gereken bütün işlemleri bizden öğrenebilirsiniz. Çadır ve klima kurulumu gibi ayrı ayrı işlerle uğraşmak istemiyorsanız, a’dan z’ye bütün kurulum işlemlerini pratik bir şekilde yapan firmamızın hizmet seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Nem ve ısı yalıtım özelliğine sahip olan çadırlarımız, istediğiniz hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. Bu kategoride gerekli olan bütün malzemeler ve işçilik seçenekleri, firmamız tarafından kapınıza getirilmektedir. Paslanmayan ve oldukça sağlam özelliklere sahip bu çadırlarımız, istediğiniz kaliteli özellikleri bir arada bulundurmaktadır. İstiridye mantarının toplanması, sulanması, paketlenmesi, pazarlanması, satılması ve yetiştirme ortamının oluşturulması gibi konularda bilgi almak istiyorsanız, firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Çadırların kurulumundan kullanımına kadar bütün konularda yardımcı oluyoruz. Arazinizin yapısal özelliklerini dikkate alarak, verimi yüksek çadır sistemi oluşturuyoruz. 

 

07 Kasım 2020
Tekirdağ Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN