Bayburt Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bayburt Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bayburt Mantar Çadırı

Bayburt Mantar Çadırı

            Karadeniz bölgesinde yer alan ama aynı zamanda Doğu Anadolu Bölgesi ile de sınırı bulunan Bayburt, farklı sebze ve meyve üretimi açısından büyük bir önem taşımaktadır. Elverişli ortamı ve şehrin büyük bir çoğunluğunun tarımla ilgilenmesi sebebiyle, Türkiye’nin tüm farklı şehirlerine sebze ve meyve nakli gerçekleştirilmektedir. Şehirdeki son dönemlerin diğer önemli üretimi ise istiridye mantarı yetiştiriciliğidir. Ülkenin değişik bölgeleri adına yoğun bir talep alınan istiridye mantarının daha fazla üretilmesi için, şu an için devlet güzel bir teşvik sağlamaktadır. Tabii bu teşvikten yararlanma ve kaliteli istiridye mantarı yetiştirmek adına mutlaka üretim için çadır çeşitleri elde edilmelidir.
 
Bayburt şehri adına mantar çadırları
 
            Hem Karadeniz hem de Doğu Anadolu için geçiş olarak büyük bir öneme sahip olan Bayburt şehri adına, istiridye mantarı yetiştiriciliğini güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Yalıtım özellikleri, tüm hava koşullarına karşı güçlü bir dayanıklılık sağlayan bayburt mantar çadırı çeşitlerini güven içerisinde bizden temin edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde sağlam bir yapı ile hazırlanan ve ayrıca içerisinde kullanılacak ekipmanlarının da üretildiği mantar çadırlarını, çok uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Geniş iç hacme sahip olması daha büyük bir üretim fırsatını tek seferde sağlamaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz imalat, ulaşım ve montaj hizmetleri sayesinde güçlü referansları sahibiz. Bu sayede müşteri memnuniyetini ön plana alarak, kaliteli bir tasarım altında hazırladığımız mantar çadırlarını;
 Türkiye’nin bütün farklı şehirlerine güvenle ulaştırmaktayız.
 
Hemen istiridye mantar yetiştiriciliğine başlayabilirsiniz
 
            Devletin verdiği teşvik sayesinde yepyeni bir iş kolunun açıldığı istiridye mantar yetiştiriciliği, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üreticilerin ilgisini çekmiş durumdadır. Bu yüzden her geçen gün daha fazla artış gösteren bu talep adına, vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişim kurabilir ve mantar çadırlarını elde edebilirsiniz. Özel yalıtımı sayesinde hava koşullarından etkilenmeyen hiç yapısı, istiridye mantarlarının arzu edilen kalitede yetiştirilmesine olanak tanımaktadır. Uyumlu olan iş ekipmanları sayesinde de yetiştirdiğiniz mantarlarınıza güvenle bakım yapabilirsiniz. Tam damak tadına uygun ve kaliteli, organik mantar üretimi adına tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmaktır. Sizlere anahtar teslim hem mantar çadırlarını hem de içerisinde kullanılacak ekipmanları sunmaktan gurur duyarız.

07 Kasım 2020
Bayburt Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN