Ücretsiz Danışmanlık - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ücretsiz Danışmanlık – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık

Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi 🙂 İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

29 Ağustos 2017
1.236 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. eray önkal dedi ki:

    Merhaba
    Solucan gübresi üretimi ile ilgileniyorum. Ula bölgesi ya da Ankara için bir yatırım yapma niyetindeyim. Bana bilgi verebilir misiniz.

    İlk etapta 100.000 solucan ile ufak ufak büyümek istiyoruz. İlk yatırım maliyetimiz ne olmalı?. Giderlerimiz ne olmalı vs. gibi sorularım olacak

BİR YORUM YAZIN