Çorum Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Çorum Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Çorum Solucan Çadırı

Çorum Solucan Çadırı

            Tarım sektörü çeşitli gelişmeler ile sürekli olarak ilerlemektedir. Kullanılan gübrelerin farklılık göstermesi de bu gelişmelere örnek olarak verilebilmektedir. Yakın tarihlerden bu yana kullanılmaya başlanan solucan gübresi, üretiminin bir hayli zor olması ile bilinmekte fakat çok faydalı ve ekinlere yararlı olması sebebiyle de büyük üreticiler ve girişimciler tarafından tercih edilmektedir.

Solucan Gübresi Nedir?

            Solucan gübresi, diğer gübre seçeneklerinden daha fazla uğraş gerektirmektedir. Az sayıda solucandan sağlanan üretim çok az olacağı için, solucan sayısının yüz binlere ulaşması gerekmektedir. Bunun için de öncelikle uygun bir üreme ortamının sağlanması ve her mevsimde üretimin gerçekleştirilebilmesi gerekmektedir.

            Solucan gübresi, son 10 yıldır üretilmeye başlanmıştır. Her gün en fazla kendi ağırlığı kadar besin tüketen solucanlar, aynı miktarda da gübre bırakmaktadırlar. Bu gübreler, uzun süreler içerisinde büyük bir birikinti haline gelmekte ve üretici tarafından toplanıp, satışa sunulabilmektedir. Fakat çok az miktarlarda üretim gerçekleştiği için, uygun ortamın oluşmasına fazlasıyla öncelik verilmelidir.

Solucan Çadırının Özellikleri

            Solucan gübresinin üretim hızının artabilmesi için her mevsim kullanılabilecek bir çadıra ihtiyaç duyulmaktadır. Bu çadırlar da Ekin Çadır adlı firma tarafından üretilmektedir. Çadırın her parçasının firma tarafından üretilmesine ek olarak, montaj işleri de yine aynı şekilde Ekin Çadır tarafından yapılmaktadır. Solucan çadırına ek olarak hayvan çadırı, kümes çadırı, inşaat çadırı, mantar çadırı gibi çadır seçeneklerine de firma aracılığı ile ulaşılabilir. Ayrıca çadırların her biri raflı sistemle oluşturulduğu gibi, ısı yalıtımlı olma özelliğine de sahiptirler. Bu sayede yılın her döneminde rahatlıkla kullanım gerçekleştirilip, üretime devam edilebilmektedir.

            Ekin Çadır, kuruluş tarihlerinden bu yana her türlü bölgede aktif olarak hizmet vermiştir. Son dönemlerde Çorum Solucan Çadırı satışlarını da arttıran firma, bahsi geçen bölge genelindeki üreticilere de her alanda yardımcı olmuştur. Yalnızca çadır üretimi değil, teşvik kredilerinin alınması sürecinde de müşterilerine yardımcı olan firma, bu tür hizmet anlayışı sayesinde müşterilerinden büyük ölçüde beğeni toplamış ve mevcut müşteri portföyünü büyük ölçüde arttırmayı başarmıştır. Deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile birlikte de yakın tarihlerden beri sadece Van ve çevresine değil, Türkiye’nin her iline ve ilçesine hizmet verilmeye başlanmıştır.

22 Kasım 2020
Çorum Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN